Kultiškiausi 2012-tais: VIDEOKLIPAI

Sunkiausia užduotis šiam postui buvo tiesiog atrinkti klipus. Nes kadangi mes nesame hipsterių tinklapis, kuris iškasa iš nežinia kur visokius zeba noneiminius klipus, o ten tarkim M83, Sigur Ros, Placebo ar Bjork dėt iš vis būtų laža, tai… Žodžiu, parinkau video grynai nuo savęs ir tuos kurie mažiau nuzulinti. Tad gero žiūrėjimo ir to nepakartojamojo atradimo jausmo.

1. Bong RaDarkness | Artificial Flesh

Bong Ra gyvas pasirodymas “TUNDRA” feste buvo visiška bomba. Tad nuodėmė jo būtų neprisiminti. Filmas apie matricinius gyvius, mąstančias mašinas ir gyvus kompus. HEAVY METAL!

2. Soulsavers feat. Dave Gahan Take Me Back Home

Kas čia vablena, kad David Gahan ir „Soulsavers“ koloboracinis albumas yra, tsakant, šlamštas. Paklausykit gabalą, pažiūrėkit video ir gal kiek kitaip pradėsit mąstyt.

3. Múm Hvernig Á Að Særa Vini Sína

Nykštukai, elfai ir hobitai iš Islandijos. Kažkaip pamiršti, tai gal visgi prisiminkim.

 

BONUSAS: Lietuviška produkcija.

1. ANBO – Nerimas (Official version)

Duoklė gimtajam miestui Utenai ir iš jos kilusiai pačiai šauniausiai Utenos rock grupei „ANBO“! Smagus klipas. Wintertime is rock’n’roll!

2. RasabasaArrows

Rasabasa jei ką yra beveik iš Utenos. Kokia dar Norvegija? Antalgė! Na, o klipe ji mums seka pasaką apie kiškius, lėktuvus, strėles, pievas, indėnus ir t.t. Daina easy, klipas taipogi ir susižiūri atitinkamai.

3. Awakening SunUnder Control

Bene vienintelis tikrai kokybiškas ir akių nedraskantis metalo klipas Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *