Praeitos savaitės šaukliai (top-5)

Nors vasaros dienomis kūrėjai arba ilsisi arba groja festuose – tradicinį penketą šiaip ne taip surinkti pavyko. Ir kas geriausia GERĄ.

1.  96wrld tai nostslgiją ateitiems garsams jaučiantis vešliomis garbanomis pasipuošės paauglys. Tačiau nepaisant savo jaunatvės jau spėjo gyvai sugrot ne vienam klube ar festivalyje. Nuorodoje jo naujausias beats stilistikos rėmus peržengiantis kūrinys. užskaitom.

2.  Jau kažkada buvau įkėlęs šio progresuojančio kūrėjo Eddy Oss šviežią kurinį, tad metas ir antram, nes ir jis smagus. Daug vokalo, daug saulės ir šokio paplūdimyje ant jūros kranto. Dubstep, ladies and gentelman!

3. Šilta – ką čia ir bepridursi. Apskritai džiugu, kad Chandanam neina į pelkes, o renka nuostabiam miške žibuokles ir tai jauti jo garsuose. Užskaitau tokią muziką – always look to the bright side of life – kaip kažkoks klasikas dainavo.

4. from up-coming tape on Agharta label! – Armanto žodžiai po kūrinio. Darkside jis sako, o drone man visada patiko, nes išveda į savotišką tranzą. Ir kaip autorius teigia – medetyvus drone! Tai lauksim papildymo.

5. Šiame kūrinyje „Girių Dvasios“ eksperimentavo su… kasėtėmis; jas sukiodamas, glamžydamas ir pan. Kas iš to gavos? Paklausykit patys. Dažnas ir produktyvus atlikėjas soundcloude.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *