Kultiniai renginiai

Andrius Kaniava. Naktis teatre

,,Naktis teatre”: Andrius Kaniava kvies prisiminti nepamirštamas spektaklių dainas

Daugiau info »

Muzikinis spektaklis „Mažvydas“ | Šiauliai

Unikalus muzikinis spektaklis „Mažvydas“, jungiantis istoriją ir poeziją, realius faktus ir kūrybos laisvę, pasakoja apie pirmosios lietuviškos knygos – „Katekizmo“ – gimimą, jos autorių Martyną Mažvydą, jo dramatišką ir sudėtingą gyvenimą, apie lietuvybės sklaidos sąlygas, iššūkius ir realybę XVI amžiuje, didelių politinių ir religinių permainų fone.

Daugiau info »

SIELA │ 30 │ Jubiliejinis koncertas

Šiais metais švenčiamą išdidžią sukaktį „Siela“ įprasmins įspūdingu koncertu Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kuris įvyks laikantis tradicijų – lapkričio 13-ąją. Kaip tik tokią dieną grupė šventė ir savo 20-metį.

Daugiau info »

Terry Riley kartu su G. Riley

Po penkerių metų į Vilnių sugrįžta JAV minimalizmo legenda, vienas pačių žymiausių dabarties muzikos kūrėjų Terry Riley.

Daugiau info »

MANGO 20-mečio koncertas | Vilnius

Jūsų laukia geriausios visų laikų dainos, specialiai šiam šou sukurta choreografija ir vaizdo projekcijos, susitikimas su pirmojo grupės sąstato nare Viktorija.

Daugiau info »

Baletas „Piaf“

„Non, je ne regrette rien“ – ši daina apskriejo visą pasaulį, įkūnydama gyvenimo šūkį „Ne, aš nieko nesigailiu“. Juo gyvenime rėmėsi dainos atlikėja, legendinė Édith Piaf, tobulai valdžiusi savo galingą, sielvarto kupiną balsą, pasakojantį apie meilę, praradimus, aistrą ir paryžietišką gyvenimą.

Daugiau info »

Alva Noto: Unieqav

Vokietijos elektroninės muzikos ir vizualaus meno įžymybė ALVA NOTO pasirodys Vilniuje su nauju projektu UNIEQAV.

Daugiau info »

BA. | Compensa, Vilnius

Didžiausias ba. koncertas koks tik buvo.

Daugiau info »

PLAID Live AV

Garsiosios įrašų kompanijos „WARP Records“ globojami „Plaid“ atveža į Lietuvą savo naujausią audiovizualinį pasirodymą, tai bus vienintelis garsiojo dueto koncertas Baltijos šalyse.

Daugiau info »

Colin Currie Group

Britų muzikos garsenybė, „Grammy” laimėtojas Colin Currie sugrįžta į Lietuvą.

Daugiau info »

Balkanaktis Čingyje

Švęsk su Baltic Balkan, lyg tai būtų paskutinį kartą gyvenime!

Daugiau info »

Šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“

„Šokame Vaižgantą! Netikėta? Galbūt“, – nuostabą kelia režisierė Aušra Krasauskaitė, Auksinio scenos kryžiaus ir Padėkos kaukės laureatė, Šeiko šokio teatro šokėja ir Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistė.

Daugiau info »

SERGEJ KRYLOV: Paganini ir Beethoveno šedevrai

Lietuvos kamerinio orkestro ir jo muzikos direktoriaus, smuikininko ir dirigento Sergejaus Krylovo koncerte – dviejų amžininkų, Niccolò Paganini ir Ludwigo van Beethoveno, kurio gimimo sukaktį šiemet minime, kūriniai.

Daugiau info »

Alina Orlova | MUTABOR vinilinės plokštelės pristatymas

Nuo kultinio Alinos Orlovos antrojo albumo „Mutabor“ pasirodymo praėjo 10 metų. Ir štai – šio simbolinio jubiliejaus proga albumas perleidžiamas vinilo formatu!

Daugiau info »

Andrius Mamontovas | Anykščiai

Dėmesio! Rugsėjo 25 d. prekyboje pasirodyė papildomi bilietai.

Daugiau info »

Nepatogus kinas 2020

Spalio 7-18 d. jis pirmą kartą bus pasiekiamas visiems šalies žiūrovams vienu metu – festivalis kviečia į VIRTUALIĄ KINO SALĘ!

Daugiau info »

OldSchool FIST Festival

Atkursime tai, kas būdavo įprasta 1986-89 metais!!! Dalyvauja: „Ramybės Skveras“ /Kėdainiai/, „Stresas“ /Šiauliai/, „Audronaša“ /Jonava/, Vitalis Kairiūkštis su komanda S.M.K., „svaras 409“ /Alytus/.

Daugiau info »

Baletas „Žizel“

Romantiškojo baleto šedevras Žizel – vienas populiariausių baletų pasaulyje, klasikinis romantiškojo baleto pavyzdys, ypatingai mėgstamas ir Lietuvos publikos.

Daugiau info »

Šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ | Vilnius

Rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto literatūrinės klasikos šedevras atgyja judesio pasakojimu: valstybinis ansamblis „Lietuva“ pristato modernų šokio spektaklį „Dėdės ir dėdienės“.

Daugiau info »

Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Įsibėgėjant rudeniui dokumentinio kino mėgėjų keliai ves į „Skalvijos“ kino centrą. Rugsėjo 24–spalio 4 dienomis čia tradiciškai vyks 17-asis Tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF).

Daugiau info »

Premjera: VALIA (rež. Vladimiras Gurfinkelis)

„Šukšinas – pasaulyje nepakankamai įvertintas autorius, o jo apsakymai, kaip ir Čechovo, atskleidžia tam tikros epochos žmonių jausmų pasaulį. Tik Šukšino aistrų lygis – šekspyriškas“, – teigia „Valios“ režisierius V. Gurfinkelis.

Daugiau info »

Miražas. Rež Paulius Markevičius. Premjera!

Afganistano karo laikotarpis (praėjusio amžiaus 9-asis dešimtm.), istoriniai įvykiai ir veikėjai dekonstruojami remiantis Zigmo Stankaus memuarų knygomis „Kaip tampama albinosais” ir „Miražas”.

Daugiau info »

Monika Liu | Vilnius

Didelio klausytojų dėmesio sulaukusių dainų „Vaikinai trumpais šortais“ ir „Troškimas“ autorė Monika Liu pristatys naujausią savo vinilinę plokštelę „Melodija“.

Daugiau info »

Naujojo cirko savaitgalis’20

Tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis Naujojo cirko savaitgalis’20

Daugiau info »

Festivalis Jauna Muzika | 2020

Festivalis Jauna Muzika pristato menininkus, dirbančius su garsu ir muzika kaip eksperimentinio meno forma.

Daugiau info »

MJR Kaukynės XXI½

Kas laukia po MJR Kauke? MUZIKA skambės trijose scenose, išvysime įdomiausias Lietuvos ir Baltijos šalių grupes bei projektus, ko gero bus ir užsienio svečių. (Muzikos atlikėjai neskelbiami).

Daugiau info »

Andrius Mamontovas | Gargždai

Andrius Mamontovas dalinasi gera žinia gerbėjams, gyvenantiems atokiau nuo Lietuvos didžiųjų arenų – rugpjūčio 17 d. atlikėjas atvyksta į Gargždų atviro jaunimo centro vasaros estradą.

Daugiau info »

OKT: Pizdukas | rež. Paulius Ignatavičius

Pseudo mistinis roko spektaklis apie neapykantą kitokiam. Neapykantą, kuri glūdi mūsų prigimtyje ir galbūt net neturi konkretaus adresato.

Daugiau info »

„Žmogus, kuris nukrito į žemę“ (vaid. David Bowie)

Rugpjūčio 14 d. po vasaros dangumi pasirodys Davidas Bowie ryškiausiame savo vaidmenyje kine – Nicolaso Roego juostoje „Žmogus, kuris nukrito į žemę“ (The Man Who Fell to Earth, 1976).

Daugiau info »