Kultiniai renginiai

Clannad – Vilnius

Atsisveikinimo gastroles paskelbusi Airijos grupė „Clannad“ surengs koncertą Lietuvoje

Daugiau info »

Jurga I Pavasario koncertas – Vilnius

„Labai laukiu pavasario ir nekantrauju susitikti“, – sako į jaukius pasirodymus šį pavasarį kviečianti Jurga. Šiuo metu naują albumą įrašinėjanti Jurga su grupe paruošė itin šviesią, pavasarinę programą, kurioje ne tik jos gražiausios baladės ir ryškiausi hitai, bet ir visiškai naujos dainos iš būsimo albumo.

Daugiau info »

Spektaklis „Po Ledu“ | AAT

„Po ledu“ vaizduojamo pasaulio centras – konferencijų salė. Čia nėra meilės, visiems rūpi tik produktyvumas. Pagrindinis veikėjas, verslo konsultantas Paulius Niekas, visada jaučiasi kitų spaudžiamas. Šeimos ir kolegų lūkečiai P. Nieką nuolat verčia išgyventi lyg spąstuose.

Daugiau info »

Nadja (Germany)

Po beveik dešimties metų pertraukos į Vilnių grįžta triuškinančio garso duetas Nadja.

Daugiau info »

Premjera „Nothing Hurts“ | AAT

Koks jausmas šiandien gali būti tikras ir priklausyti žmogui, kaip vientisai asmenybei? Kaip jį iššaukti, ir ar jis egzistuoja, jei nebesuvokiame savęs, kaip kūno ir dvasios visumos?

Daugiau info »

Muzikos salė 2020 Vilniaus knygų mugėje

„Muzikos salė“ – kiekvienais metais unikalia programa ir turiniu stebinanti erdvė organizuojama asociacijos AGATA ir suburianti daugumą Lietuvos muzikantų po vienu stogu.

Daugiau info »

D.Razauskas, S.Petreikis ir styginių kvartetas

2018 metais dainų autorius, atlikėjas, poetas Domantas Razauskas ir multiinstrumentalistas Saulius Petreikis pristatė savo išskirtinę programą su smuikininko Vytauto Mikeliūno vadovaujamu styginių kvartetu. Domanto kūrinius aranžavo kompozitorius Audrius Balsys. Po itin sėkmingų anšlaginių koncertų, kūrėjai nusprendė šios programos nepalaidoti ir… paversti ją albumu!

Daugiau info »

„Išvarymas“, rež. Oskaras Koršunovas

Oskaras Koršunovas: „Išvaryme“ paliesta labai aktuali tema – emigracija. Jos masto turbūt nesuvokiame net statistiškai: tik spėliojama, kiek žmonių išvažiavo, emigravo, bet ši situacija politinėje erdvėje neanalizuojama – o ką jau kalbėti apie kultūrinę ir meninę erdvę. Mene mes beveik neturime rimtos analizės, rimto požiūrio į tai, kas dabar vyksta su Lietuva, su tauta.

Daugiau info »

OKATA | Tamsta

Antrąjį albumą „Šiaurum Vėju“ metų pabaigoje pristačiusi grupė OKATA vasario 7-osios vakarą kviečia susitikti Tamstoje.

Daugiau info »

KODO (Japonija)

Pasaulinio garso taiko būgnų ansamblis atkeliauja į Lietuvą!
18 taiko muzikantų ant scenos.

Daugiau info »

E. Nekrošiaus spektaklis „Cinikas“

Dėmesio! Lapkričio 30 d. spektaklis vyks su vertimu į anglų kalbą. Dvi Aleksijevič knygos – „Cinko berniukai“ ir „Černobylio malda“ tapo režisieriaus Eimunto Nekrošiaus spektaklio „Cinkas“ literatūriniu pagrindu. Nekrošius po dviejų dešimtmečių sugrįžo į Jaunimo teatrą, kuriame nuo pat pirmųjų savo spektaklių pradėjo gilintis į žmogų, egzistuojantį ant savo galimybių ribos… Daugiau apie spektaklį: http://bit.ly/2Ivem7G […]

Daugiau info »

E. Nekrošiaus spektaklis „Bado Meistras“

Vienas intymiausių Eimunto Nekrošiaus spektaklių sugrįžta į mažą Meno Forto erdvę, kad vėl stebintų neįtikėtinu daugiasluoksniškumu ir emocijų gyliu!

Daugiau info »

Nautilus Pompilius | Vilnius

Legendinės grupės Nautilus Pompilius 35 metų jubiliejaus proga rengiamas išskirtinis koncertas.

Daugiau info »

Grupės „Sportas“ koncertas

Grupė „Sportas“ yra Lietuvos disco-funk-electro-punk grupė. Ji gros skylėje. Bus atliktas naujas antibranduolinis gabalas. Su visom Ūdrom ir t.t.

Daugiau info »

G. Kuprevičiaus baletas „Čiurlionis“

Vienintelį kartą #LNOBT100 sezone – baletas apie Lietuvos meno genijų M. K. Čiurlionį.

Daugiau info »

SIRENOS ’19

2019-ųjų Vilniaus tarptautinio festivalio „Sirenos“ tema – „Ryšio klaida“.

Daugiau info »

Premjera! „Tryliktas apaštalas, arba debesis kelnėse“ rež. J. Vaitkus

Lietuvoje yra vienas teatro kūrėjas, kuris gali ryžtis šiuolaikiniam žiūrovui priminti apie prigimtinį tiesos, teisingumo poreikį ir savo spektakliais supurtyti, prižadinti apsnūdusią, pramogomis bei melu persisotinusią visuomenę – tai režisierius Jonas Vaitkus. Neatsitiktinai 74- ąjį Lietuvos rusų dramos teatro sezoną 2019 m. rugsėjo 20 d. pradės J.Vaitkaus premjerinis spektaklis „Tryliktas apaštalas, arba Debesis kelnėse“ pagal Vladimiro Majakovskio kūrybą.

Daugiau info »

16-asis Vilniaus dok. filmų festivalis

16-us metus skaičiuojantis festivalis pristatys ryškiausius pastarųjų metų dokumentinius darbus, pagilins pažintį su svarbiais dokumentinio pasaulio vardais, kvies gyvai pasimatyti su kino kūrėjais.

Daugiau info »

Loftas Fest’19

City-powered contemporary art & music festival: 2 nights dedicated to carefully selected great music, urban art and delicious street food.

Daugiau info »

„Vasaros kinas“ – TELIA TV dovanoja „Černobylio“ peržiūrą

„Kino pavasario“ projektas „Vasaros kinas“ kartu su TELIA visą vasarą stebinęs kinu netradicinėse miesto vietose kviečia į paskutinį sezono renginį – visą pasaulį sudrebinusio serialo ČERNOBYLIS peržiūrą, kurią dovanoja TELIA TV.

Daugiau info »

Bjelle | Tamsta

Kompozitorė, dainų atlikėja ir kūrėja, radijo ir televizijos laidų vedėja Raminta Naujanytė – Bjelle kviečia į pirmojo solinio albumo „PLANet B“ koncertą, klube „Tamsta“.

Daugiau info »

Baigiamasis koncertas. The Queen Symphony

Pažaislio muzikos festivalio baigiamajame koncerte nuskambės unikalus, teatrališkas turkų kilmės britų kompozitoriaus Tolga Kashifo (g. 1962) kūrinys „The Queen Symphony“, sujungiantis legendinės grupės „Queen“ kūrybą ir simfoninę muziką.

Daugiau info »