Kultiniai renginiai

„Žmogus, kuris nukrito į žemę“ (vaid. David Bowie)

Rugpjūčio 14 d. po vasaros dangumi pasirodys Davidas Bowie ryškiausiame savo vaidmenyje kine – Nicolaso Roego juostoje „Žmogus, kuris nukrito į žemę“ (The Man Who Fell to Earth, 1976).

Daugiau info »

Palangoje: spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga“

Kas bendro tarp renesansinės gražuolės, rašytojos su skarele ir tarybinės herojės? Jos trys, pasikvietusios dar būrį draugių, veržiasi ant scenos, kad papasakotų visiems, ką reiškia būti moterimi Lietuvoje.

Daugiau info »

OKT | Vestuvės | Palanga

„Bertoldo Brechto „Miesčioniškos vestuvės“ (toks yra tikrasis pjesės pavadinimas) kalba apie visuomenės moralinį dviveidiškumą.

Daugiau info »

Naujasis Baltijos šokis’20

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ – pristato pirmuosius 2020 m. programos svečius.

Daugiau info »

Whitesnake & Europe – Kaunas

Metų roko šou: grupės „Whitesnake“ ir „Europe“ koncertas!

Daugiau info »

Niklas Paschburg

Vienintelis pasaulinį pripažinimą pelniusio muzikanto pasirodymas įvyks balandžio 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.

Daugiau info »

Clannad – Vilnius

Atsisveikinimo gastroles paskelbusi Airijos grupė „Clannad“ surengs koncertą Lietuvoje

Daugiau info »

Jurga I Pavasario koncertas – Vilnius

„Labai laukiu pavasario ir nekantrauju susitikti“, – sako į jaukius pasirodymus šį pavasarį kviečianti Jurga. Šiuo metu naują albumą įrašinėjanti Jurga su grupe paruošė itin šviesią, pavasarinę programą, kurioje ne tik jos gražiausios baladės ir ryškiausi hitai, bet ir visiškai naujos dainos iš būsimo albumo.

Daugiau info »

Spektaklis „Po Ledu“ | AAT

„Po ledu“ vaizduojamo pasaulio centras – konferencijų salė. Čia nėra meilės, visiems rūpi tik produktyvumas. Pagrindinis veikėjas, verslo konsultantas Paulius Niekas, visada jaučiasi kitų spaudžiamas. Šeimos ir kolegų lūkečiai P. Nieką nuolat verčia išgyventi lyg spąstuose.

Daugiau info »

Nadja (Germany)

Po beveik dešimties metų pertraukos į Vilnių grįžta triuškinančio garso duetas Nadja.

Daugiau info »

Premjera „Nothing Hurts“ | AAT

Koks jausmas šiandien gali būti tikras ir priklausyti žmogui, kaip vientisai asmenybei? Kaip jį iššaukti, ir ar jis egzistuoja, jei nebesuvokiame savęs, kaip kūno ir dvasios visumos?

Daugiau info »

Muzikos salė 2020 Vilniaus knygų mugėje

„Muzikos salė“ – kiekvienais metais unikalia programa ir turiniu stebinanti erdvė organizuojama asociacijos AGATA ir suburianti daugumą Lietuvos muzikantų po vienu stogu.

Daugiau info »

D.Razauskas, S.Petreikis ir styginių kvartetas

2018 metais dainų autorius, atlikėjas, poetas Domantas Razauskas ir multiinstrumentalistas Saulius Petreikis pristatė savo išskirtinę programą su smuikininko Vytauto Mikeliūno vadovaujamu styginių kvartetu. Domanto kūrinius aranžavo kompozitorius Audrius Balsys. Po itin sėkmingų anšlaginių koncertų, kūrėjai nusprendė šios programos nepalaidoti ir… paversti ją albumu!

Daugiau info »

„Išvarymas“, rež. Oskaras Koršunovas

Oskaras Koršunovas: „Išvaryme“ paliesta labai aktuali tema – emigracija. Jos masto turbūt nesuvokiame net statistiškai: tik spėliojama, kiek žmonių išvažiavo, emigravo, bet ši situacija politinėje erdvėje neanalizuojama – o ką jau kalbėti apie kultūrinę ir meninę erdvę. Mene mes beveik neturime rimtos analizės, rimto požiūrio į tai, kas dabar vyksta su Lietuva, su tauta.

Daugiau info »

OKATA | Tamsta

Antrąjį albumą „Šiaurum Vėju“ metų pabaigoje pristačiusi grupė OKATA vasario 7-osios vakarą kviečia susitikti Tamstoje.

Daugiau info »

KODO (Japonija)

Pasaulinio garso taiko būgnų ansamblis atkeliauja į Lietuvą!
18 taiko muzikantų ant scenos.

Daugiau info »

E. Nekrošiaus spektaklis „Cinikas“

Dėmesio! Lapkričio 30 d. spektaklis vyks su vertimu į anglų kalbą. Dvi Aleksijevič knygos – „Cinko berniukai“ ir „Černobylio malda“ tapo režisieriaus Eimunto Nekrošiaus spektaklio „Cinkas“ literatūriniu pagrindu. Nekrošius po dviejų dešimtmečių sugrįžo į Jaunimo teatrą, kuriame nuo pat pirmųjų savo spektaklių pradėjo gilintis į žmogų, egzistuojantį ant savo galimybių ribos… Daugiau apie spektaklį: http://bit.ly/2Ivem7G […]

Daugiau info »

E. Nekrošiaus spektaklis „Bado Meistras“

Vienas intymiausių Eimunto Nekrošiaus spektaklių sugrįžta į mažą Meno Forto erdvę, kad vėl stebintų neįtikėtinu daugiasluoksniškumu ir emocijų gyliu!

Daugiau info »

Nautilus Pompilius | Vilnius

Legendinės grupės Nautilus Pompilius 35 metų jubiliejaus proga rengiamas išskirtinis koncertas.

Daugiau info »

Grupės „Sportas“ koncertas

Grupė „Sportas“ yra Lietuvos disco-funk-electro-punk grupė. Ji gros skylėje. Bus atliktas naujas antibranduolinis gabalas. Su visom Ūdrom ir t.t.

Daugiau info »

G. Kuprevičiaus baletas „Čiurlionis“

Vienintelį kartą #LNOBT100 sezone – baletas apie Lietuvos meno genijų M. K. Čiurlionį.

Daugiau info »

SIRENOS ’19

2019-ųjų Vilniaus tarptautinio festivalio „Sirenos“ tema – „Ryšio klaida“.

Daugiau info »