Kultiniai renginiai

E. Nekrošiaus spektaklis „Cinikas“

Dėmesio! Lapkričio 30 d. spektaklis vyks su vertimu į anglų kalbą. Dvi Aleksijevič knygos – „Cinko berniukai“ ir „Černobylio malda“ tapo režisieriaus Eimunto Nekrošiaus spektaklio „Cinkas“ literatūriniu pagrindu. Nekrošius po dviejų dešimtmečių sugrįžo į Jaunimo teatrą, kuriame nuo pat pirmųjų savo spektaklių pradėjo gilintis į žmogų, egzistuojantį ant savo galimybių ribos… Daugiau apie spektaklį: http://bit.ly/2Ivem7G […]

Daugiau info »

E. Nekrošiaus spektaklis „Bado Meistras“

Vienas intymiausių Eimunto Nekrošiaus spektaklių sugrįžta į mažą Meno Forto erdvę, kad vėl stebintų neįtikėtinu daugiasluoksniškumu ir emocijų gyliu!

Daugiau info »

Nautilus Pompilius | Vilnius

Legendinės grupės Nautilus Pompilius 35 metų jubiliejaus proga rengiamas išskirtinis koncertas.

Daugiau info »

Grupės „Sportas“ koncertas

Grupė „Sportas“ yra Lietuvos disco-funk-electro-punk grupė. Ji gros skylėje. Bus atliktas naujas antibranduolinis gabalas. Su visom Ūdrom ir t.t.

Daugiau info »

G. Kuprevičiaus baletas „Čiurlionis“

Vienintelį kartą #LNOBT100 sezone – baletas apie Lietuvos meno genijų M. K. Čiurlionį.

Daugiau info »

SIRENOS ’19

2019-ųjų Vilniaus tarptautinio festivalio „Sirenos“ tema – „Ryšio klaida“.

Daugiau info »

Premjera! „Tryliktas apaštalas, arba debesis kelnėse“ rež. J. Vaitkus

Lietuvoje yra vienas teatro kūrėjas, kuris gali ryžtis šiuolaikiniam žiūrovui priminti apie prigimtinį tiesos, teisingumo poreikį ir savo spektakliais supurtyti, prižadinti apsnūdusią, pramogomis bei melu persisotinusią visuomenę – tai režisierius Jonas Vaitkus. Neatsitiktinai 74- ąjį Lietuvos rusų dramos teatro sezoną 2019 m. rugsėjo 20 d. pradės J.Vaitkaus premjerinis spektaklis „Tryliktas apaštalas, arba Debesis kelnėse“ pagal Vladimiro Majakovskio kūrybą.

Daugiau info »

16-asis Vilniaus dok. filmų festivalis

16-us metus skaičiuojantis festivalis pristatys ryškiausius pastarųjų metų dokumentinius darbus, pagilins pažintį su svarbiais dokumentinio pasaulio vardais, kvies gyvai pasimatyti su kino kūrėjais.

Daugiau info »

Loftas Fest’19

City-powered contemporary art & music festival: 2 nights dedicated to carefully selected great music, urban art and delicious street food.

Daugiau info »

„Vasaros kinas“ – TELIA TV dovanoja „Černobylio“ peržiūrą

„Kino pavasario“ projektas „Vasaros kinas“ kartu su TELIA visą vasarą stebinęs kinu netradicinėse miesto vietose kviečia į paskutinį sezono renginį – visą pasaulį sudrebinusio serialo ČERNOBYLIS peržiūrą, kurią dovanoja TELIA TV.

Daugiau info »

Bjelle | Tamsta

Kompozitorė, dainų atlikėja ir kūrėja, radijo ir televizijos laidų vedėja Raminta Naujanytė – Bjelle kviečia į pirmojo solinio albumo „PLANet B“ koncertą, klube „Tamsta“.

Daugiau info »

Baigiamasis koncertas. The Queen Symphony

Pažaislio muzikos festivalio baigiamajame koncerte nuskambės unikalus, teatrališkas turkų kilmės britų kompozitoriaus Tolga Kashifo (g. 1962) kūrinys „The Queen Symphony“, sujungiantis legendinės grupės „Queen“ kūrybą ir simfoninę muziką.

Daugiau info »

Saulėtosios Naktys 2019 ~ Žydėjimas

Saulėtosios Naktys – tai daugiau nei festivalis! Kviečiame dar kartelį prisijungti į jau 12-us metus vyksiantį gerų žmonių susibūrimą, kuriame leisime šaknis į vis labiau besiveriančią širdį ir laistysime save šokiais, dainomis, įvairiausiomis praktikomis ir užsiėmimais tik tam, kad vis labiau skleistųsi mūsų vidinės gėlės ir festivalis, virtęs nuostabiausiu įvairiaspalviu sodu, išsiskleistų už festivalio ribų ir skleistų šį gėri į platųjį pasaulį.

Daugiau info »

Nac. Bardų Festivalis ,,Purpurinis Vakaras“ 2019

Bardų muzikos gerbėjai žino, jog tradicijos nesikeičia, ir jau laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 12 metus, įpusėjus rugpjūčiui, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai, teisinga muzika, poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų.

Daugiau info »

Giedrius Kuprevičius – opera Prūsai

Sveikindamas kompozitorių Giedrių Kuprevičių su garbingu jubiliejumi XXIV Pažaislio muzikos festivalis rugpjūčio 4 d. kviečia kauniečius ir miesto svečius į vieną magiškiausių miesto vietų – Kauno pilies prieigas, kur nuskambės garbingą prūsų tautos praeitį apdainuojanti jubiliato opera „Prūsai“.

Daugiau info »

Pažaislio muzika: Erica Jennings & Retro Orchestra

Rugpjūčio 2 d. gerai žinoma dainininkė ir dainų kūrėja rengia vieną vienintelį šou –„Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“– po žvaigždėtu dangumi Pažaislio vienuolyne.Šio renginio metu kiekvienas svečias yra kviečiamas tapti jos performanso dalimi.

Daugiau info »

Kastytis Kerbedis | Trakų pilis

Liepos 25 d. Kastytis Kerbedis surengs neeilinį koncertą Trakų pilyje. Dainininkas jau kartą įrodė, kad ši stebuklinga vieta tobulai tinka jam ir jo muzikai, bilietai buvo tiesiog išgraibstyti, o dėl ribotos erdvės jų neužteko visiems norintiems. Tai buvo išskirtinis koncertas, visgi atlikėjas yra pasiruošęs įrodyti, kad gali pranokti pats save.

Daugiau info »

Gaia Gathering 2019

Vis dar teka, dėliojasi smiltelė prie smiltelės –
Klausom.. Jaučiam.. Atsiveriam..

Kokia tiesa atsivers tada, kai atnešim kiekvienas, ką galim gražiausio?

Daugiau info »

MIDSUMMER VILNIUS 2019

Kasmetinis vasaros festivalis MIDSUMMER VILNIUS, vyksiantis Valdovų Rūmuose kviečia ir vėl. Į šiuos koncertus.

Daugiau info »

Devilstone 2019

Devilstone – tai inovatyvus bei spalvingas alternatyvios muzikos festivalis po atviru dangumi. Jau daugiau kaip dešimtmetį Devilstone pristato aktualius roko, metalo bei elektroninės alternatyvos kūrėjus iš Europos, tolimesnių pasaulio kraštų bei Lietuvos.

Daugiau info »

Kilkim Žaibu XX

Festivalis KILKIM ŽAIBU XX vyks 2019 m. birželio 21 – 23 d. — tris dienas ir tris naktis publikos pamėgtame Lūksto pakrantės kurorte, Varniuose.

Daugiau info »

LVSO vasaros festivalis: W. A. Mozart „Requiem“

Gedulo ir vilties dieną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks vieną įstabiausių kūrinių pasaulyje – Wolfgango Amadeus Mozarto (1756–1791) „Requiem“ keturiems solistams, chorui ir simfoniniam orkestrui. W. A. Mozarto paskutiniais gyvenimo metais pradėtas rašyti kūrinys liko neužbaigtas – užtat apipintas paslapčių ir legendų.

Daugiau info »

BA. „H8“ albumo pristatymas

Naujo grupės BA. albumo „H8“ pristatymas bei didžiausias dviejų dalių solinis koncertas po atviru dangumi.

Daugiau info »

Sting „My Songs“ Tour

Sting koncertinio turo „My Songs“ pasirodymas Lietuvoje bus nuotaikingas ir dinamiškas šou, kuriame pagrindinis dėmesys bus skirtas labiausiai mylimoms dainoms, kurias per savo karjerą kartu su grupe „The Police“ ir kaip solo atlikėjas parašė 17 kartų “Grammy” apdovanojimus laimėjęs atlikėjas.

Daugiau info »

Vegfest LT vasaros festivalis 2019

Jau trečiąjį kartą organizuojamas Vegfest LT vasaros festivalis keliasi į naują vietą – prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Tai didžiausias Lietuvoje augalinio maisto renginys. Jame dalyvaus per 100 veganiškų bei veganams draugiškų verslų iš Lietuvos ir užsienio.

Daugiau info »

Angaras: Italo Brutalo

Kaip ir kiekvienais metais, vasarą pasitinkam ypatingai: Italo Brutalo.

Daugiau info »

LVSO vasaros festivalis: Roko baladės

Jei svajojate apie tobulą vasaros vakarą ir tikrą roko koncertą po atviru dangumi, nėra abejonių, kad „Roko baladės“ – tai koncertas, kuriame tiesiog privalote apsilankyti! Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – tai talentu ir ypatinga charizma apdovanoti vokalistai, jau legenda tapusių roko grupių lyderiai, už savo muzikinę veiklą susižėrę gausybę apdovanojimų.

Daugiau info »