Kultiniai renginiai

Nac. Bardų Festivalis ,,Purpurinis Vakaras“ 2019

Bardų muzikos gerbėjai žino, jog tradicijos nesikeičia, ir jau laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 12 metus, įpusėjus rugpjūčiui, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai, teisinga muzika, poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų.

Daugiau info »

Giedrius Kuprevičius – opera Prūsai

Sveikindamas kompozitorių Giedrių Kuprevičių su garbingu jubiliejumi XXIV Pažaislio muzikos festivalis rugpjūčio 4 d. kviečia kauniečius ir miesto svečius į vieną magiškiausių miesto vietų – Kauno pilies prieigas, kur nuskambės garbingą prūsų tautos praeitį apdainuojanti jubiliato opera „Prūsai“.

Daugiau info »

Pažaislio muzika: Erica Jennings & Retro Orchestra

Rugpjūčio 2 d. gerai žinoma dainininkė ir dainų kūrėja rengia vieną vienintelį šou –„Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“– po žvaigždėtu dangumi Pažaislio vienuolyne.Šio renginio metu kiekvienas svečias yra kviečiamas tapti jos performanso dalimi.

Daugiau info »

Kastytis Kerbedis | Trakų pilis

Liepos 25 d. Kastytis Kerbedis surengs neeilinį koncertą Trakų pilyje. Dainininkas jau kartą įrodė, kad ši stebuklinga vieta tobulai tinka jam ir jo muzikai, bilietai buvo tiesiog išgraibstyti, o dėl ribotos erdvės jų neužteko visiems norintiems. Tai buvo išskirtinis koncertas, visgi atlikėjas yra pasiruošęs įrodyti, kad gali pranokti pats save.

Daugiau info »

Gaia Gathering 2019

Vis dar teka, dėliojasi smiltelė prie smiltelės –
Klausom.. Jaučiam.. Atsiveriam..

Kokia tiesa atsivers tada, kai atnešim kiekvienas, ką galim gražiausio?

Daugiau info »

MIDSUMMER VILNIUS 2019

Kasmetinis vasaros festivalis MIDSUMMER VILNIUS, vyksiantis Valdovų Rūmuose kviečia ir vėl. Į šiuos koncertus.

Daugiau info »

Devilstone 2019

Devilstone – tai inovatyvus bei spalvingas alternatyvios muzikos festivalis po atviru dangumi. Jau daugiau kaip dešimtmetį Devilstone pristato aktualius roko, metalo bei elektroninės alternatyvos kūrėjus iš Europos, tolimesnių pasaulio kraštų bei Lietuvos.

Daugiau info »

Kilkim Žaibu XX

Festivalis KILKIM ŽAIBU XX vyks 2019 m. birželio 21 – 23 d. — tris dienas ir tris naktis publikos pamėgtame Lūksto pakrantės kurorte, Varniuose.

Daugiau info »

LVSO vasaros festivalis: W. A. Mozart „Requiem“

Gedulo ir vilties dieną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks vieną įstabiausių kūrinių pasaulyje – Wolfgango Amadeus Mozarto (1756–1791) „Requiem“ keturiems solistams, chorui ir simfoniniam orkestrui. W. A. Mozarto paskutiniais gyvenimo metais pradėtas rašyti kūrinys liko neužbaigtas – užtat apipintas paslapčių ir legendų.

Daugiau info »

BA. „H8“ albumo pristatymas

Naujo grupės BA. albumo „H8“ pristatymas bei didžiausias dviejų dalių solinis koncertas po atviru dangumi.

Daugiau info »

Sting „My Songs“ Tour

Sting koncertinio turo „My Songs“ pasirodymas Lietuvoje bus nuotaikingas ir dinamiškas šou, kuriame pagrindinis dėmesys bus skirtas labiausiai mylimoms dainoms, kurias per savo karjerą kartu su grupe „The Police“ ir kaip solo atlikėjas parašė 17 kartų “Grammy” apdovanojimus laimėjęs atlikėjas.

Daugiau info »

Vegfest LT vasaros festivalis 2019

Jau trečiąjį kartą organizuojamas Vegfest LT vasaros festivalis keliasi į naują vietą – prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Tai didžiausias Lietuvoje augalinio maisto renginys. Jame dalyvaus per 100 veganiškų bei veganams draugiškų verslų iš Lietuvos ir užsienio.

Daugiau info »

Angaras: Italo Brutalo

Kaip ir kiekvienais metais, vasarą pasitinkam ypatingai: Italo Brutalo.

Daugiau info »

LVSO vasaros festivalis: Roko baladės

Jei svajojate apie tobulą vasaros vakarą ir tikrą roko koncertą po atviru dangumi, nėra abejonių, kad „Roko baladės“ – tai koncertas, kuriame tiesiog privalote apsilankyti! Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – tai talentu ir ypatinga charizma apdovanoti vokalistai, jau legenda tapusių roko grupių lyderiai, už savo muzikinę veiklą susižėrę gausybę apdovanojimų.

Daugiau info »

Cirque Du Soleil Toruk – First The Flight

„Cirque du Soleil“ Vilniuje pristatys Jameso Camerono „Įsikūnijimo“ įkvėptą šou „TORUK – The First Flight”

Daugiau info »

Gruzijos (Sakartvelo) Karališkasis Baletas

Gruzijos (Sakartvelo) karališkasis nacionalinis baletas, vadovaujamas Gelos Pocchišvilio ir Majos Kiknadzės, skaičiuoja jau tris gyvavimo dešimtmečius. Virš 40 mililjonų žiūrovų 80-yje pasaulio šalių stebėjo gniaužiančius kvapą trupės pasirodymus. Nepriekaištinga atlikimo technika, artistizmas, ugninga ekspresija, kuri būdinga tik Sakartvelo šokiams, nepalieka abejingų ir dvi valandas įtraukia į stebuklingą šios šalies kultūros stebukl

Daugiau info »

C. SAINT-SAENS opera “Samsonas ir Dalila“

Žaibas perskrodžia dangų tuomet, kai Dalila prisiekia amžinąją meilę Samsonui vienoje iš gražiausių poetinių arijų romantinėje operoje. “Mano širdis, išgirdusi tavo balsą, prisikelia gyvenimui taip, kaip gelė auštantį rytą”. Kokia žavinga, bet klastinga gražuolė… nes tą sekundę, kai apakinti žaibo išgirstame griaustinį – Dalila išduoda Samsoną ir perduoda jį į priešų rankas. “Šį kartą jis išdavė man visas savo paslaptis” – šnabžda ji Samsono kankintojams tamsią naktį.

Daugiau info »

Naujasis Baltijos Šokis’19

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“.

Daugiau info »

Biplan „Nuo nulio iki mėnulio“ pristatymas

Visų puikiai pažįstami pozityvieji rokeriai Biplan ir vėl beldžiasi į Jūsų duris bei širdis! Vyrukai grįžta su nauju albumu „Nuo nulio iki mėnulio“, kurį pristatys koncertų turo metu Kaune, Druskininkuose, Palangoje ir Vilniuje.

Daugiau info »

Despotin Fam x Live Band

Kaip jaunas mėnulis pasirodanti tik specialiu laiku ir specialioje fazėje, Despotin Fam pildo savo klausytojų norus ir po ką tik išleisto albumo Toli–Gražu ir ją lydėjusios vinilo plokštelės pristatymo griš į sceną Vilniaus klube Tamsta.

Daugiau info »

Bullet For My Valentine

Balandžio 14 d., sekmadienį, visi sunkiosios muzikos gerbėjai turi apibraukti raudonai, nes į Vilniaus koncertų salę „Compensa“ atvyksta viena sėkmingiausių britų metalo grupių – „Bullet For My Valentine”!

Daugiau info »

M. Davydova „Amžinoji Rusija“ (Berlyno teatras HAU)

Garsi Rusijos teatro kritikė ir prodiuserė Marina Davydova Berlyno „HAU Hebbel am Ufer“ teatre 2017 m. pristatė savo pirmąją premjerą „Amžinoji Rusija“. Tai buvo projekto „Utopinės realybės“, skirto Rusijos Vasario revoliucijos 100-osioms metinėms, dalis. Didelio susidomėjimo ir pripažinimo sulaukusį spektaklį balandžio 12–14 dienomis į Vilnių atveža Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

Daugiau info »

Armageddon Descends VI

Šeštasis ARMAGEDDON DESCENDS vyks 2019 m. balandžio mėn. 12-13 dienomis, Kultūros bare „Kablys“, Vilniuje.

Daugiau info »

APPARAT Live

Vokiečių elektroninės muzikos žvaigždė Sascha Ringas aka Apparat pavasarį grįžta į Lietuvą! Pagaliau ne vienas, o su muzikantų grupe. Bus ir muzikalu, ir gyva, kaip tik begali būti tokios muzikos koncertuose.

Daugiau info »

Misterija „Dievai ir žmonės“

Archajinės ir elektroninės muzikos samplaika, senosios giesmės ir šiuolaikinės jų traktuotės, modernus šokis ir ritualinės apeigos – visa tai persipina naujoje unikalioje misterijoje „Dievai ir žmonės“. Neįprastos tonacijos, žiniuoniški užkalbėjimai bei žemi garsai – tarsi sapnas įtrauks žiūrovą.

Daugiau info »

Vilnius Whisky Festival 2019

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausia viskio paroda Baltijos šalyse. 2019 balandžio 6 dieną ji po vienu stogu sukvies viskio platintojus ir vartotojus jau ketvirtą kartą.

Daugiau info »

Sisters On Wire | Patterns

Naujos medžiagos, spalvų ir garso pristatymas.

Daugiau info »

Siela

„SIELA“ – Lietuvos gotikinio roko pionieriai. Savo veiklą 1990 metais pradėjusi grupė tapo laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. „SIELA“ yra viena nedaugelio lietuviškų grupių, kuri nenutilo, nepaseno ir liko ištikima pasirinktam keliui. Jau 29 metus gyvuojanti grupė išleido ne vieną kultinį albumą.

Daugiau info »