Kultiniai renginiai

Gruzijos (Sakartvelo) Karališkasis Baletas

Gruzijos (Sakartvelo) karališkasis nacionalinis baletas, vadovaujamas Gelos Pocchišvilio ir Majos Kiknadzės, skaičiuoja jau tris gyvavimo dešimtmečius. Virš 40 mililjonų žiūrovų 80-yje pasaulio šalių stebėjo gniaužiančius kvapą trupės pasirodymus. Nepriekaištinga atlikimo technika, artistizmas, ugninga ekspresija, kuri būdinga tik Sakartvelo šokiams, nepalieka abejingų ir dvi valandas įtraukia į stebuklingą šios šalies kultūros stebukl

Daugiau info »

C. SAINT-SAENS opera “Samsonas ir Dalila“

Žaibas perskrodžia dangų tuomet, kai Dalila prisiekia amžinąją meilę Samsonui vienoje iš gražiausių poetinių arijų romantinėje operoje. “Mano širdis, išgirdusi tavo balsą, prisikelia gyvenimui taip, kaip gelė auštantį rytą”. Kokia žavinga, bet klastinga gražuolė… nes tą sekundę, kai apakinti žaibo išgirstame griaustinį – Dalila išduoda Samsoną ir perduoda jį į priešų rankas. “Šį kartą jis išdavė man visas savo paslaptis” – šnabžda ji Samsono kankintojams tamsią naktį.

Daugiau info »

Naujasis Baltijos Šokis’19

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“.

Daugiau info »

Biplan „Nuo nulio iki mėnulio“ pristatymas

Visų puikiai pažįstami pozityvieji rokeriai Biplan ir vėl beldžiasi į Jūsų duris bei širdis! Vyrukai grįžta su nauju albumu „Nuo nulio iki mėnulio“, kurį pristatys koncertų turo metu Kaune, Druskininkuose, Palangoje ir Vilniuje.

Daugiau info »

Despotin Fam x Live Band

Kaip jaunas mėnulis pasirodanti tik specialiu laiku ir specialioje fazėje, Despotin Fam pildo savo klausytojų norus ir po ką tik išleisto albumo Toli–Gražu ir ją lydėjusios vinilo plokštelės pristatymo griš į sceną Vilniaus klube Tamsta.

Daugiau info »

Bullet For My Valentine

Balandžio 14 d., sekmadienį, visi sunkiosios muzikos gerbėjai turi apibraukti raudonai, nes į Vilniaus koncertų salę „Compensa“ atvyksta viena sėkmingiausių britų metalo grupių – „Bullet For My Valentine”!

Daugiau info »

M. Davydova „Amžinoji Rusija“ (Berlyno teatras HAU)

Garsi Rusijos teatro kritikė ir prodiuserė Marina Davydova Berlyno „HAU Hebbel am Ufer“ teatre 2017 m. pristatė savo pirmąją premjerą „Amžinoji Rusija“. Tai buvo projekto „Utopinės realybės“, skirto Rusijos Vasario revoliucijos 100-osioms metinėms, dalis. Didelio susidomėjimo ir pripažinimo sulaukusį spektaklį balandžio 12–14 dienomis į Vilnių atveža Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

Daugiau info »

Armageddon Descends VI

Šeštasis ARMAGEDDON DESCENDS vyks 2019 m. balandžio mėn. 12-13 dienomis, Kultūros bare „Kablys“, Vilniuje.

Daugiau info »

APPARAT Live

Vokiečių elektroninės muzikos žvaigždė Sascha Ringas aka Apparat pavasarį grįžta į Lietuvą! Pagaliau ne vienas, o su muzikantų grupe. Bus ir muzikalu, ir gyva, kaip tik begali būti tokios muzikos koncertuose.

Daugiau info »

Misterija „Dievai ir žmonės“

Archajinės ir elektroninės muzikos samplaika, senosios giesmės ir šiuolaikinės jų traktuotės, modernus šokis ir ritualinės apeigos – visa tai persipina naujoje unikalioje misterijoje „Dievai ir žmonės“. Neįprastos tonacijos, žiniuoniški užkalbėjimai bei žemi garsai – tarsi sapnas įtrauks žiūrovą.

Daugiau info »

Vilnius Whisky Festival 2019

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausia viskio paroda Baltijos šalyse. 2019 balandžio 6 dieną ji po vienu stogu sukvies viskio platintojus ir vartotojus jau ketvirtą kartą.

Daugiau info »

Sisters On Wire | Patterns

Naujos medžiagos, spalvų ir garso pristatymas.

Daugiau info »

Siela

„SIELA“ – Lietuvos gotikinio roko pionieriai. Savo veiklą 1990 metais pradėjusi grupė tapo laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. „SIELA“ yra viena nedaugelio lietuviškų grupių, kuri nenutilo, nepaseno ir liko ištikima pasirinktam keliui. Jau 29 metus gyvuojanti grupė išleido ne vieną kultinį albumą.

Daugiau info »

Soundarcade // Vilkduja // XI20

SOUNDARCADE yra padebesijęs postrokas, kuris bent jau buvo tokiu, o dabar įgavo naujų bruožų. Kokių? O vat ateik ir sužinosi. Nuo dangum besisukančių gitarinių pasažų skliauto iki šnerves užpildančio vilties dusulio. O kad dusti būtų sunkiau, Sostinės Baziliskas iš po sparno išridena VILKDUJĄ – įvietintą, fosforu žibantį žvaigždyną. Nė velnio kartais jo nesimato, tačiau minėtojo velnio atveju šis sužimba kiekvieno viduje – jaukus ir aistringas.

Daugiau info »

Spektaklis „Pabudimas“

Panevėžio J. Miltinio dramos teatre kuriamas spektaklis pagal A. Škėmos dramą „Pabudimas“ – tai pirmasis šio kūrinio pastatymas profesionalioje scenoje nepriklausomoje Lietuvoje. Be to, tai pirmasis lietuvių dramaturgijos klasikos pastatymas režisieriaus A. Areimos kūrybinėje biografijoje, kuris, kaip tikimės, taps savotišku Panevėžio J. Miltinio teatro vėliavnešiu, užtikrinančiu glaudesnį ryšį tarp savo veido, teatrinės kalbos bei publikos ieškančio atsinaujinančio teatro ir savosios kultūrinės bei socialinės tapatybės ieškančios miesto prie Nevėžio publikos.

Daugiau info »

D. Razauskas, S. Petreikis ir styginių kvartetas

Šv.Kotrynos bažnyčioje laukia išskirtinis vakaras, kuriame kartu su styginių kvartetu į sceną žengs pamėgtas scenos bičiulių duetas – atlikėjas Domantas Razauskas ir multiinstrumentalistas Saulius Petreikis. Vakaro metu nuskambės kompozitoriaus Audriaus Balsio aranžuoti kūriniai, o specialiai paruoštą programą nuspalvins šviesų dailininko Arvydo Buinausko kuriami paveikslai.

Daugiau info »

Varnas

„Ši teatrinė pasaka, kurią radau neapoliečių rinkinyje „Il cunto degli cunti“, perrašyta pagal senosios tragedijos formą, įtraukiant mano linksmas, talentingas kaukes, kurias norėjau išsaugoti žmonių, susirgusių melancholija, labui, padarė didžiulį stebuklą. Žiūrovai verkė ir juokėsi man panorėjus, miniomis ėjo žiūrėti šios pasakos spektaklių, tarsi tai būtų ne prasimanymas, o tikriausia tiesa.“ (Carlo Gozzi)

Daugiau info »

XXI a. metų laikai: Pärt, Gelgotas, Vivaldi kitaip

Su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru muzikuos kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto įkurtas ansamblis NIKO.
Lietuvos atlikėjai scenoje pasirodys su Kazachstane gimusiu totorių, baltarusių ir korėjiečių kilmės smuikininku Romanu Kimu. Šiam smuikininkui iki šiol didelę įtakų daro legendinio roko gitaristo Jimi Hendrixo menas.

Daugiau info »

ERDVE | Šv. Jonų Bažnyčia

Išskirtinis grupės Erdve pasirodymas Vilniuje, Šv. Jonų Bažnyčioje. Renginys nemokamas, tačiau bus galimybė paaukoti ir visos surinktos lėšos bus skiriamos BĮ Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namams.

Daugiau info »

Lemon Joy 25 | Vilnius

Kovo 9 dieną „Lemon Joy“ savo gerbėjus kviečia į šventinį dvidešimtpenktojo gimtadienio koncertą koncertų salėje „Compensa“, Vilniuje!

Daugiau info »

Andrius Mamontovas su orkestru | Vilnius

2018 metų vasarą pirmą kartą istorijoje su orkestru pasirodęs Andrius Mamontovas, drauge su Modesto Pitrėno diriguojamu orkestru, leidžiasi į koncertinį turą. Kovo 7 d. „Siemens” arenoje Vilniuje, kovo 12 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje ir kovo 14 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, bus surengti išskirtiniai pasirodymai, kurių metu skambės simfoninė albumo „Šiaurės naktis. Pusė penkių“ versija bei žinomos muzikanto dainos.

Daugiau info »

Alina Orlova | Vinilo plokštelės pristatymas

Unikalaus balso atlikėja lygiai prieš vienuolika metų vos pasirodžius jos debiutiniam albumui “Laukinis šuo dingo”, akimirksniu pelnė šalies melomanų simpatijas. Šiuos metus atlikėja pradeda išleisdama šio albumo “Laukinis šuo dingo” vinilo plokštelę ir kviečia į jos pristatymą muzikos klube TAMSTA, kovo 2 d.

Daugiau info »

Rakija Klezmer Orkestar

Kviečiame jus į balkanišką fiestą, kokios Vilnius dar neregėjo.
Jūsų lauks siautulinga Rakijos muzika, muzikinis pastiprinimas scenoje, daug puošnumo ir aukso.

Daugiau info »

Karalius Ubu | Rež. Neville Tranter

Absurdo teatro pradininko Alfredo Jarry „Karalius Ūbas“ – chrestomatinis kūrinys lėlių teatro istorijoje – „Lėlėje“ dar nebuvo statytas. Pirmą kartą jo ėmėsi ir vienas žymiausių šiuolaikinio Europos lėlių teatro kūrėjų ir pedagogų – režisierius, aktorius ir dailininkas iš Nyderlandų – Neville’is Tranteris, dirbdamas kartu su keturiais „Lėlės“ teatro aktoriais bei žinomais Lietuvos teatro kūrėjais – kompozitorium Faustu Latėnu ir dramaturge Vaiva Grainyte.

Daugiau info »

Roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“

Pagal kultinę Viljamo Šekspyro dramą „Romeo ir Džiuljeta“ kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio 1982m. parašyta lietuviška roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“ atgims su jaunosios kartos žvaigždėmis – Europą pakerėjusia Ieva Zasimauskaite ir „Freaks on Floor“ lyderiu Justinu Jaručiu. Scenoje išvysite ne tik vienas ryškiausių šių dienų Lietuvos muzikos padangės žvaigždžių, tačiau ir scenos grandų, kurių pavardes […]

Daugiau info »

G. Verdi. „Requiem“

„Requiem“ iki šių dienų išlieka unikaliu kompozitoriaus Giuseppe Verdi talento liudijimu, atspindinčiu jo draminį ir psichologinį genialumą, nesuvaržytą įprastų teatrinių apribojimų. Mat kompozitoriaus šlovės viršūnėje sukurtos mišios niekada neturėjo liturginės paskirties – šis didingas koncertinis kūrinys visų pirma įkūnija gyvybės ir mirties dvikovą žmogaus viduje ir Visatoje.

Daugiau info »

Slayer // Mercedes-Benz Arena Berlin

Paskutinysis THRASH pionierių koncertinis turas po pasaulį, kuriu nevalia praleisti jokiam gurmaniškam melomanui.

Daugiau info »

Raudona I Premjera Vilniuje I rež .Valentinas Masalskis

„Gyvenime bijau tik vieno, mano drauge… Kurią nors dieną juoda praris raudoną.“, –pjesėje Raudona sako dailininkas Markas Rothko. Pjesės centre – viena ryškiausių XX amžiaus pokario Amerikos abstrakčiojo ekspresionizmo meno krypties asmenybių. Veiksmas vyksta 1958–1959 metais Niujorke, Marko Rothko studijoje. Dailininko padėjėju įsidarbina jaunas tapytojas Kenas. Tuo pat metu Rothko gauna užsakymą sukurti monumentalius tapybos […]

Daugiau info »