Kultiniai renginiai

MIDSUMMER VILNIUS 2019

Kasmetinis vasaros festivalis MIDSUMMER VILNIUS, vyksiantis Valdovų Rūmuose kviečia ir vėl. Į šiuos koncertus.

Daugiau info »

Gaia Gathering 2019

Vis dar teka, dėliojasi smiltelė prie smiltelės –
Klausom.. Jaučiam.. Atsiveriam..

Kokia tiesa atsivers tada, kai atnešim kiekvienas, ką galim gražiausio?

Daugiau info »

Kastytis Kerbedis | Trakų pilis

Liepos 25 d. Kastytis Kerbedis surengs neeilinį koncertą Trakų pilyje. Dainininkas jau kartą įrodė, kad ši stebuklinga vieta tobulai tinka jam ir jo muzikai, bilietai buvo tiesiog išgraibstyti, o dėl ribotos erdvės jų neužteko visiems norintiems. Tai buvo išskirtinis koncertas, visgi atlikėjas yra pasiruošęs įrodyti, kad gali pranokti pats save.

Daugiau info »

Pažaislio muzika: Erica Jennings & Retro Orchestra

Rugpjūčio 2 d. gerai žinoma dainininkė ir dainų kūrėja rengia vieną vienintelį šou –„Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“– po žvaigždėtu dangumi Pažaislio vienuolyne.Šio renginio metu kiekvienas svečias yra kviečiamas tapti jos performanso dalimi.

Daugiau info »

Giedrius Kuprevičius – opera Prūsai

Sveikindamas kompozitorių Giedrių Kuprevičių su garbingu jubiliejumi XXIV Pažaislio muzikos festivalis rugpjūčio 4 d. kviečia kauniečius ir miesto svečius į vieną magiškiausių miesto vietų – Kauno pilies prieigas, kur nuskambės garbingą prūsų tautos praeitį apdainuojanti jubiliato opera „Prūsai“.

Daugiau info »

Nac. Bardų Festivalis ,,Purpurinis Vakaras“ 2019

Bardų muzikos gerbėjai žino, jog tradicijos nesikeičia, ir jau laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 12 metus, įpusėjus rugpjūčiui, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai, teisinga muzika, poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų.

Daugiau info »

Saulėtosios Naktys 2019 ~ Žydėjimas

Saulėtosios Naktys – tai daugiau nei festivalis! Kviečiame dar kartelį prisijungti į jau 12-us metus vyksiantį gerų žmonių susibūrimą, kuriame leisime šaknis į vis labiau besiveriančią širdį ir laistysime save šokiais, dainomis, įvairiausiomis praktikomis ir užsiėmimais tik tam, kad vis labiau skleistųsi mūsų vidinės gėlės ir festivalis, virtęs nuostabiausiu įvairiaspalviu sodu, išsiskleistų už festivalio ribų ir skleistų šį gėri į platųjį pasaulį.

Daugiau info »

Baigiamasis koncertas. The Queen Symphony

Pažaislio muzikos festivalio baigiamajame koncerte nuskambės unikalus, teatrališkas turkų kilmės britų kompozitoriaus Tolga Kashifo (g. 1962) kūrinys „The Queen Symphony“, sujungiantis legendinės grupės „Queen“ kūrybą ir simfoninę muziką.

Daugiau info »