Kultiniai renginiai

PLAID Live AV

Garsiosios įrašų kompanijos „WARP Records“ globojami „Plaid“ atveža į Lietuvą savo naujausią audiovizualinį pasirodymą, tai bus vienintelis garsiojo dueto koncertas Baltijos šalyse.

Daugiau info »

BA. | Compensa, Vilnius

Didžiausias ba. koncertas koks tik buvo.

Daugiau info »

Alva Noto: Unieqav

Vokietijos elektroninės muzikos ir vizualaus meno įžymybė ALVA NOTO pasirodys Vilniuje su nauju projektu UNIEQAV.

Daugiau info »

Baletas „Piaf“

„Non, je ne regrette rien“ – ši daina apskriejo visą pasaulį, įkūnydama gyvenimo šūkį „Ne, aš nieko nesigailiu“. Juo gyvenime rėmėsi dainos atlikėja, legendinė Édith Piaf, tobulai valdžiusi savo galingą, sielvarto kupiną balsą, pasakojantį apie meilę, praradimus, aistrą ir paryžietišką gyvenimą.

Daugiau info »

MANGO 20-mečio koncertas | Vilnius

Jūsų laukia geriausios visų laikų dainos, specialiai šiam šou sukurta choreografija ir vaizdo projekcijos, susitikimas su pirmojo grupės sąstato nare Viktorija.

Daugiau info »

Terry Riley kartu su G. Riley

Po penkerių metų į Vilnių sugrįžta JAV minimalizmo legenda, vienas pačių žymiausių dabarties muzikos kūrėjų Terry Riley.

Daugiau info »

SIELA │ 30 │ Jubiliejinis koncertas

Šiais metais švenčiamą išdidžią sukaktį „Siela“ įprasmins įspūdingu koncertu Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kuris įvyks laikantis tradicijų – lapkričio 13-ąją. Kaip tik tokią dieną grupė šventė ir savo 20-metį.

Daugiau info »

Muzikinis spektaklis „Mažvydas“ | Šiauliai

Unikalus muzikinis spektaklis „Mažvydas“, jungiantis istoriją ir poeziją, realius faktus ir kūrybos laisvę, pasakoja apie pirmosios lietuviškos knygos – „Katekizmo“ – gimimą, jos autorių Martyną Mažvydą, jo dramatišką ir sudėtingą gyvenimą, apie lietuvybės sklaidos sąlygas, iššūkius ir realybę XVI amžiuje, didelių politinių ir religinių permainų fone.

Daugiau info »

Andrius Kaniava. Naktis teatre

,,Naktis teatre”: Andrius Kaniava kvies prisiminti nepamirštamas spektaklių dainas

Daugiau info »

КИНО

Programos pagrindas yra tikrasis Viktoro Tsoi balsas, suskaitmenintas iš originalių daugiakanalių „Kino“ įrašų. Grupę sudaro du originalūs skirtingų metų grupės bosininkai Aleksandras Titovas ir Igoris Tikhomirovas bei nuolatinis gitaristas Jurijus Kasparjanas.

Daugiau info »