КИНО

« Atgal į Renginių Sąrašą

Įsivaizduokite, kad „Kino“ grupė susibūrė 2020 m. Programos pagrindas yra tikrasis Viktoro Tsoi balsas, suskaitmenintas iš originalių daugiakanalių „Kino“ įrašų. Grupę sudaro du originalūs skirtingų metų grupės bosininkai Aleksandras Titovas ir Igoris Tikhomirovas bei nuolatinis gitaristas Jurijus Kasparjanas. Koncerte taip pat vaidina būgnininkas, klavišininkas ir ritmo gitaristas. Tai precedento neturintis įvykis – „Kino“ grupė nesirinko per 30 metų. Vienas iš laidos kūrėjų ir prodiuserių yra Aleksandro Tsoi, Viktoro sūnus.

Projekto idėja yra parodyti, koks gali būti „Kino“ grupės pasirodymas 2020 m., Turint gerą šiuolaikišką garso ir sceninę produkciją. Didžioji dalis medžiagos bus atlikta kuo arčiau originalo, tačiau ji neišsivers be improvizacijos ir naujų skaitymų. Tikhomirovas ir Titovas yra atsakingi už savo kūrybos laikotarpį atitinkamai vėlai ir anksti. Kai kurias dainas atliks visi šeši dalyviai kartu.

Dviejų valandų koncertą lydės specialiai sukurta vaizdo seka – beveik pilnametražis filmas, kurį sudarys grafika, animacija, nauja ir archyvinė medžiaga. Vaizdo įrašas, apšvietimas ir muzika sinchronizuojami į visavertį šiuolaikišką daugialypės terpės koncertų šou. Viktoro Tsoi piešiniai, abstraktus kino viršelių suprematizmas, naujienų laidos, maži dokumentiniai filmai, animacinių grupių nariai – štai keletas temų, kurios sudarys vizualinę spektaklio dalį. Vaizdo įrašą kuria „Firecat Films“.

Šis koncertas bus vienodai įdomus tiems, kuriems pasisekė klausytis „Kino“ gyvai, ir, žinoma, tiems, kurie apie tai nesvajojo. Be balso iš pagrindinių juostų, bus naudojamos tikros klaviatūros, kurios ne visada gerai girdimos albumuose. Taip pat naudojame visus retus garso ir muzikos eskizų kūrinius, rastus rengiant programą koncerte.