„Akvarium“ lyderio GREBENŠČIKOV atsisveikinimo siurprizai!

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.
Jau labai greitai įvyks, galbūt, paskutiniai susitikimai-koncertai su kultinės grupės „Akvarium“ lyderiu ir įkūrėju, kurio vardas tapęs rusų roko simboliu, atpažįstamu iš inicialų; poetu, kurio eilėraščiuose kiekvienas ras kažką sau mielo; šiuolaikinės muzikinės rusų kultūros korifėjumi – Boris Borisovič Grebenščikov.

Gegužės 10-11 dienomis jaukiame Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11), 19 val. įvyks du skirtingi, 2,5 valandos trunkantys, pasirodymai: su žymiuoju BG koncertuos Oleg „Šar“ Šavkunov (mušamieji, perkusija), Boris „Rubik“ Rubiekin (klavišiniai), o taip pat žymus „Akvarium“ gitaristas, anksčiau grojęs grupėje „Sezon Doždei“ – Aleksej Zubarev.
Praleisti tokį įvykį – nepataisoma klaida, nes paskutiniai gyvenimo įvykiai parodė, kaip viskas trapu ir nesugrąžinama…

Koncertai yra susiję su BG artėjančiu (kitais metais) 60-ies metų jubiliejumi. Organizatorius užplūdo gerbėjų klausimų lavina: kokie siurprizai laukia gegužės 10-11 dienomis? Patikėkit – daug žaismingų ir šmaikščių siurprizų, kurie, kol kas, išliks paslaptyje. Galime tik pasakyti, kad dalyvaus moterų gerbėjų choras, į visus užduotus klausimus maestro Boris Grebenščikov atsakys tuoj pat, o nuostabios muzikos ir dainų bus tiek, kad svaigs galva!

Paskubėkite, bilietų į Boris Grebenščikov ir grupės “Akvarium“ koncertą gegužės 10-11 dienomis Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11), liko nedaug! Juos galite įsigyti visose bilietai.lt kasose.
Informacija, išankstinis bilietų užsakymas, bendradarbiavimo klausimai tel. +370 671 76502.