Andriaus Mamontovo akustinis koncertas

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Andrius Mamontovas – pristatymo nebereikalaujanti Lietuvos muzikos, kultūros ir meno pasaulio figūra. Dar 1983-aisiais, būdamas moksleivis, jis subūrė grupę „Sunki muzika“, vėliau pervadintą „Foje“ ir tapusią vienu populiariausiu visų laikų lietuviškos muzikos kolektyvu.

1997-aisiais, grupei surengus paskutinį grandiozinį atsisveikinimo koncertų turą, A. Mamontovas nusprendė tęsti jau anksčiau albumu „Pabėgimas“ pradėtą solinę karjerą, ir savo veiklos neapribojo tik muzika.

Galybe apdovanojimų kaip atlikėjas ir dainų kūrėjas įvertintas A. Mamontovas, pernai išleidęs kol kas paskutinį studijinį darbą „Elektroninis dievas“, aktyviai veikia teatro bei kino sferoje. Teatro režisierius Eimuntas Nekrošius jam patikėjo Hamleto vaidmenį, kino režisierius Maris Martinsons – roles filmuose „Nereikalingi žmonės“ ir „Amaya“. Taip pat A. Mamontovas – už Lietuvos ribų jau išplitusios iniciatyvos „Gatvės muzikos diena“ iniciatorius ir daugelio kitų projektų sumanytojas bei palaikytojas.

Visus praeitus metus su savo grupe aš labai daug koncertavau Lietuvoje, užsienyje, aplankėme labai daug miestų, festivalių, grojom visur, bet metų pabaigoje norėtųsi ramaus, tylaus, šilto akustinio vakaro… – A. Mamonto0vas

Bilietą galima įsigyti:

Bilietai.lt online bei kasos punktuose
Renginio metu