Ramiojo vand. / Azijos šalių dienos

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Birželio 1 d. programa

12.00-24.00 Ramiojo vandenyno/Azijos šalių nacionalinės virtuvės

Scena Rotušės aikštėje:
12.00-13.00 Tai Chi mankšta
16.00-16.30 Oficiali Ramiojo vandenyno/Azijos šalių virtuvių dienų atidarymo ceremonija

Pristatomų šalių programos:
16.30-17.30 Indija – tradiciniai indų šokiai
17.30-18.00 Japonija – kimono demonstracija
18.00-18.30 JAV – havajietiški ritmai „Hokulea“
18.30-19.30 Kinija – Tai Chi parodomoji programa; S. Petreikis (multiinstrumentalistas) ir V. Bikus (klavišiniai): dizi, hulusi, kiniškos fleitos
19.30-20.00 Korėja – kūrybinių dirbtuvių programa
20.00-22.00 Tailandas – Silpakorn universiteto Bunditpattanasilpa instituto šokių grupės pasirodymai ir Muay Thai meistrų parodomoji programa:
Kinnari Kinnara šokis
Muay Thai meistrų pasirodymas
Khan Dok šokis
Muay Thai meistrų pasirodymas
Ram Roy Isan šokis
Muay Thai meistrų pasirodymas
Naree Sri Nakhon šokis
Muay Thai meistrų pasirodymas
Serng Kala šokis
Fawn Phang Pratheep šokis
Ram Rab Kwan Khao šokis

Kūrybinių dirbtuvių paviljonas:
16.00-17.30 Aitvarai
17.30-19.00 Origami
19.00-21.00 Nuotaikų lėlės
Prie Baltojo tilto:
17.00 Kinietiškų aitvarų leidimas

16.00-22.00 Tradiciniai Rytų šalių masažai

22.00-01.00 Azijos šalių kino programa

Birželio 2 d. programa

12.00-24.00 Ramiojo vandenyno/Azijos šalių nacionalinės virtuvės
12.00-22.00 Tradiciniai Rytų šalių masažai

Scena Rotušės aikštėje:
12.00-12.45 Tai Chi mankšta
12.45-13.30 Joga
13.30-14.00 Meditacinis gongų koncertas (R. Binkauskas – gongai, M. Sučyla – perkusija)
14.00-15.00 Rytų kovos menų parodomosios programos: Karate; Niat-Nam; Kendo
15.00-15.40 Tradiciniai tajų šokiai (Silpakorn universiteto Bunditpattanasilpa instituto šokių grupė)
15.40-16.30 Suši gaminimo prezentacija
16.30-17.30 Rytų kovos menų parodomosios programos: Aikido; Ju-jitsu; Taekwondo; Kobudo
17.30-18.30 Tradiciniai indų šokiai
18.30-19.00 Rytų kovos menų parodomosios programos: Wing-Tsun; Kung Fu
19.00-20.00 Suši gaminimo prezentacija
20.00-21.00 Speciali kinų virtuvės programa
21.00-22.00 Šiaurės Indijos klasikinės muzikos ansamblis „Svara“
(atlikėjas A. Lomonosovas)

Kūrybinių dirbtuvių paviljonas:
12.00-15.00 Kaligrafija
15.00-18.00 Batika
18.00-21.00 Tapyba ant šilkinių kaklaraiščių
21.00-21.30 Bonsai prezentacija

22.00-01.00 Azijos šalių kino programa