Bardai tarp žvaigždžių: Virgis Stakėnas. Folkabilly baladės

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

2013 metų sausio 25 dieną 19 val. Vilniaus universiteto planetariumas nušvis Virgio Stakėno žvaigžde. Lygiai metus skaičiuojantis projektas tęsiasi, o jo organizatorius – Viešoji įstaiga „Bardai LT“ ir šiais metais žada nenuvilti dainuojamosios poezijos mylėtojų pasiūlant pačius geriausius atlikėjus bei pačias geriausias programas.

Pirmasis naujųjų metų projekte, po labai ilgos pertraukos į Vilnių su autoriniu koncertu atvykstantis Virgis Stakėnas drąsiai gali būti įvardijamas vienu iš dainuojamosios poezijos kūrėjų, puoselėtojų, palaikytojų, atlikėjų. „Jeigu Lietuvoje atsirastų nors vienas žmogus, kuris nežinotų Virgio Stakėno, drąsiai jį pavadinčiau keistuoliu arba išskirtiniu reiškiniu“ – teigia kultūros žmogus J. Žitkauskas. „Jis ne vien tik mūsų lietuviškosios dainuojamosios poezijos projektų organizatorius, idėjų generatorius, bet ir skirtingų vokalinių žanrų atlikėjas. Daugelis Virgį pažįsta iš country pusės, kitiems jis asocijuojasi su populiariosiomis baladėmis, tretiems – su tikrąja muzika – dainuojamaja poezija. Taigi kiekvienas, bardų muzikos mylėtojas, apsilankęs V. Stakėno koncerte pavadinimu „Folkabilly baladės. ..Iš 25 metų aruodų…“ išgirs ne vieną savo mėgstamą dainą, kurioms mistinę vizualinę atmosferą kurs skraidantys dangaus kūnai.

Ar gali būti kas nors geriau už puikų, muzikalų, dangišką sausio 25-iosios vakarą beieškant savo žvaigždės? Pabandykite sau į tai atsakyti apsilankę VU planetariume, Konstitucijos pr.12A, Vilniuje, ir gal būtent šiame koncerte atrasite savąją žvaigždę.