Cirque Du Soleil Toruk – First The Flight

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

„Cirque du Soleil“ Vilniuje pristatys Jameso Camerono „Įsikūnijimo“ įkvėptą šou „TORUK – The First Flight”

Lietuvių jau pamiltas ir puikiai įvertintas pasaulinis šou kūrėjas „Cirque du Soleil“ grįžta į Lietuvą. Šalies žiūrovams „Cirque du Soleil“ pristatys vieną naujausių ir sėkmingiausių savo kūrinių – vos 2015-ųjų pabaigoje pastatytą nuostabųjį „TORUK – The First Flight“, kurį įkvėpė kino rekordus pagerinęs įspūdingas Jameso Camerono filmas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“). Vilnius buvo įtrauktas į šou pasaulinio turo žemėlapį – 2019 m. gegužės 23–26 d. „TORUK – The First Flight“ bus rodomas Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Iki šiol jau keturi Lietuvoje rodyti „Cirque du Soleil“ šou sulaukė milžiniškos sėkmės. Džiaugiamės, kad žiūrovams galime pristatyti dar vieną šio kūrėjo šedevrą kuris, beje, yra brangiausias ir techniškai sudėtingiausias iš visų buvusių Lietuvoje. Nors „TORUK – The First Flight“ rasite viską, kuo garsėja „Cirque du Soleil“ – sudėtingus ir pavojingus akrobatinius numerius, užburiančią muzika, kerinčius kostiumus ir makiažus, tobulus šokio judesius ir aktorystės meną, niekur nematytą scenografiją ir numeriams naudojamus unikalius įrenginius – šis šou yra kitoks. Jis dar ryškesnis, dar labiau įtraukiantis, užburiantis… Be to, jis bene labiausiai iš visų mūsų iki šiol rodytų šio kūrėjo šou tinka visai šeimai, taip pat ir vaikams. „TORUK – The First Flight“ – tai visiškai kitokie įspūdžiai“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Tomas Inčikas ir tikina, kad „TORUK – The First Flight“ turėtų būti įtrauktas į kiekvieno šou mylėtojo privalomų pamatyti šou sąrašą.

Jameso Camerono kino filmo „Įsikūnijimas“ įkvėptas „TORUK – The First Flight“ nukelia žiūrovus į egzotišką Pandoros planetos pasaulį ir pasitelkiant vaizduotę, atradimų džiaugsmą ir neribotas žmogaus galimybes panardina į neįtikėtino pasakojimo odisėją.

Šou ištraukas galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=0c3mnVPkwhM