DIKTATŪRA

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Grupė DIKTATŪRA gimė 1995 metais kovo mėnesį. Tuo metu joje grojo Slibinas (gitara, vokalas), Kaminas (bosinė gitara, vokalas) ir Indėnas (būgnai). 1996 m. išleidžiamas pirmasis grupės albumas „Metas“. Per neveiklos metus susikaupusios idėjos patalpinamos jau 2000 metais pasirodžiusiame albume „Mūsų – jūsų“. Toliau vyksta reguliarios repeticijos ir jau viskas paruošiama įrašyti sekančiam albumui, bet Noreika pašaukiamas atlikti karinės tarnybos. Vyksta dar vienos būgnininko paieškos ir į grupę ateina būgnininkas Justas. Su juo įrašomas 2001 metų albumas „Pasaulis apsivers“. Atlikęs savo pareigą tėvynei į grupę grįžta Noreika. 2003 metu vasarį DIKTATŪRA „Tamsta“ studijoje įrašė du albumus – „Žemė“ ir „Kitokios dainos“, kuris yra pirmas akustinis grupės albumas. Tuo tarpu „Žemė“ – šiek tiek pasikeitęs, sunkesnis bet dainingesnis ir melodingesnis tradicinio DIKTATŪROS stiliaus albumas. 2004 m. pabaigoje buvo išleistas naujas dvigubas grupės albumas „Baltai“, įrašytas studijoje „Tamsta“.

„Manau, šis albumas yra geriausias Diktatūros istorijoje, – teigia grupės vokalistas/gitaristas Pinčiukas. – Šiuo darbu norime pabrėžti baltiškąją savo pusę, ypač po įstojimo į ES, kai į madą ateina žodis „europiečiai“. Mes sakome, jog esam baltai, lietuviai, ir jokie ne „europiečiai“, besimaišantys tarpusavy kaip blusos!“

2006 m. vasarą DIKTATŪRA pradėjo naujo albumo „Lietuvai“ įrašus. Dešimties dainų albumas išleistas rugsėjį ir oficialiai pristatytas 2006 m. spalio 19 dieną.

 Bilietų kainos:

Suaugusiam: 5 Lt