Festivalis „Karklė’12“

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Karklė 2012 Live Music Beach – tai trečius metus vykstantis gyvos muzikos festivalis ant jūros kranto. Šiais metais renginys vyks rugpjūčio 17-19 dienomis, tarp Klaipėdos ir Palangos įsikūrusiame viename seniausių žvejų ir gintaro gaudytojų kaimelyje. Įstabi gamta, geriausia muzika, originalūs menai, festivališkos pramogos ir svarbiausia – nerealiausia publika į Karklę suvažiuos Žolinių savaitgalį.

Šiais metais festivalyje bus 5 scenos, kuriose pasirodys per 30 geriausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų. Didelėje festivalio teritorijoje įsikurs per 50 įvairių pramogų, menininkų dirbtuvių, atrakcionų ir „perfomensų“, o Jūsų skrandžius lepinsime įvairių pasaulio šalių virtuvių gardumynais.

Festivalis vyksta Pajūrio regioniniame parke, kur mes turime būti draugiški aplinkai ir saugoti gamtą. Dauguma festivalio svečių vos pasibaigus festivaliui Karklė 2011, jau norėjo dar kartą grįžti į šį užburiantį „pasaulį“. Todėl šiais metais tikrai negalėsime priimti visų norinčių. Siūlome mažiau skaityti ir galvoti – griebkite bilietą ir atvykite pas mus – kur Laisvė, Meilė ir Muzika!

www: http://karkle.com/

Bilietai: Tiketa.