Festivalis „Yoga Rave’12“

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Ieškančius prasmingų pramogų ir atsipalaidavimo iš širdies šiemet pirmą kartą kviečia festivalis „Yoga Rave“. Varėnos rajone, Subartonių kaime įsikursianti geros nuotaikos ir draugiškos atmosferos oazė laukia svečių tris dienas – rugpjūčio 10-12 dienomis.

Pasak organizatorių, renginys išskirtinis tuo, kad kviečia linksmintis atsakingai, bet iš širdies, derina ramybę ir šėlsmą bei tęsia alternatyvios pramogos Lietuvos pramogų rinkoje tradiciją. „Vilniečiai jau pamėgo mūsų pusantrų metų organizuojamus vakarėlius „Yoga Rave“ , kuriuose linksminamasi be alkoholio ir kvaišalų, bet ne mažiau trankiai ir pašėlusiai! Praėjusiais metais buvome įvertinti – Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos surengtuose rinkimuose „Yoga Rave“ pelnė geriausio 2011 m. blaivaus renginio vardą, todėl šią vasarą visiems prijaučiantiems rengiame didelę, bet jaukią trijų dienų šventę gamtoje, po atviru dangumi “ – sako viena iš festivalio organizatorių Ieva Žigaitė.

Svečiams ruošiama gausi pramogų programa: festivalyje koncertuos muzikos sceną gyvu teatru paverčiantys „Stipriai kitaip“, kiekvieną koncertą kaip nuotykį pristatantis „Garbanotas bosistas“ , jaunatviškas ir į muzikinių žanrų rėmus netelpantis „Kamanių šilelis“, publiką priverčiantis kartu dainuoti Šarūnas Mačiulis su „Vilkais“ ( „Poliarizuoti stiklai“) , energingasis multiinstrumentalistas Saulius Petreikis, šių metų Nacionalinės Eurovizijos finalistai „Alive Way“. Be to, žiūrovų lauks teatro meistrų improvizacijos, žonglierių, kovų menų klubų, Gurdžijevo energetinių šokių pasirodymai. Festivalio dalyviai žada aktyviai įtraukti ir svečius – vyks liaudies šokių pamokos, masažo pamokos, įvairios dirbtuvės.

Neatskiriama festivalio dalis – jogos užsiėmimai, juos organizatoriai žada rengti tinkančius ir pradedantiems, ir patyrusiems, ir net poroms. Ieškantiems gilesnių potyrių ir atradimų – meditacijos, ajurvediniai masažai, mantrų palapinė, uoslės lavinimo praktika, saulei pasislėpus – galingieji gongų garsai, dovanojami gongų meistro Vyrenijaus Andrijausko.

Smalsiesiems rengiamos edukacinės paskaitos sveiko gyvenimo būdo, žaliavalgystės, santykių stiprinimo temomis. Laukiami visi – bet kokio amžiaus ar įsitikinimų, kviečiamos šeimos su mažyliais ir net mylimi augintiniai. Svečiai kviečiami atvykti su palapinėmis, už 800 m ras tyvuliuojantį Pakelinio ežerą. Festivalyje bus prekiaujama vegetarišku maistu.

Festivalio bilietais prekiauja Bilietų Pasaulis.  (bilietai brangs)
Kontaktai:
Paulius tel.: +370 604 83321 yogarave@gyvenimomenas.lt
Ieva tel.: +370 614 31020