Golden Parazyth

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Tai viena iš Lietuvos grupių, kurios pristatinėti tiesiog nereikia. Buvę nors viename šiuolaikinės elektroninės muzikos virtuozų „Golden Parazyth“ koncerte, žino, jog jų koncertai būna lyg kelionė į muziką, kelionė į skirtingus, o kartus ir viską apjungiančius elektroninės muzikos garsus!

Grupė „Golden Parazyth“ – Lietuvoje populiarūs savitos šiuolaikinės elektroninės muzikos atlikėjai, kurių siela yra kūrėjas ir muzikantas Giedrius Širka. 2005 metais atsiradęs tarsi iš niekur, jie netrukus tapo vienais iš įdomiausių jaunų elektroninės muzikos atlikėjų Lietuvoje. Užuot mėginęs kelią į populiarumą skintis per žiniasklaidą, skandalus ir reklamos triukus, tuomet dar būdamas vienas, muzikantas ramiai skleidė savo kūrybą internete ir rengė pavienius pasirodymus klubuose bei festivaliuose. Vis dėlto gandai apie gyvai dainuojantį ir melodingą muziką kuriantį atlikėją plačiai pasklido. Jau 2006-aisiais virtualioje įrašų kompanijoje „Partyzanai netlabel“ įrašytas ir išleistas debiutinis albumas „Apartment Of Steel“, kuris entuziastingai sutiktas klausytojų. Tais pačiais metais šis muzikantas, palinkęs prie nešiojamojo kompiuterio, savo kūryba svaigino Vilnių aplankiusios legendinės britų grupės „Underworld“ koncerto publiką. 2009-aisiais pasirodė antrasis albumas „All The Truth About Blue Monkeys“, tapęs jau su visa grupe atliekama programa. Vienas iš šio albumo kūrinių, „Innocence“, įrašytas kartu su Alina Orlova.

„Golden Parazyth“ kuria įdomią ir modernią elektroninę muziką, kurioje esama nemažai ambient įtakos. Išskirtinis jos skambesio bruožas – savitas balsas, girdimas beveik visuose kūriniuose, kuris primena indie rock būdingą dainavimą. Giedriaus vokalas skamba ir grupės „Golden Parazyth“ koncertuose, kuo jų gyvi pasirodymai skiriasi nuo daugelio kitų elektroninės muzikos kūrėjų pasirodymų, atliekančių tik instrumentinę muziką. Įsimintini ir prasmingi kūrinių tekstai taip pat suteikia šios grupės kūrybai savitumo ir grožio. 2011-ųjų pavasarį pasitikę su nauju EP „Shelter“, „Golden Parazyth“ pristatė naujas kompozicijas „Regatta Of Happiness“ bei „Izabelle“, kurias kūrė kartu su nuolatiniu scenos partneriu, klavišininku K@ ir prodiuseriu Shkema.

Daugiau informacijos: www.brodvejus.lt