V. BUTUSOVAS su grupe „Ju-Piter“

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Grupė „Ju-Piter“, daugiau nei prieš dešimtmetį suburta tokių legendinių asmenybių kaip Viačeslavas Butusovas („Nautilus Pompilius“), Jurijus Kasparianas („KINO“), Jevgenijus Kulakovas („Wine“, „Petlia Nesterova“, „Poimanyje muravjedy“), prie kurių vėliau prisijungė jaunas bosistas Aleksejus Andrejevas, anksčiau grojęs su rusų kolektyvu „Half Dub Theory“, šiais metais nudžiugins ir Lietuvos gyventojus – gegužės 16 d. 19:00 sporto, pramogų ir verslo centre „Forum Palace“ (Konstitucijos pr. 26) Vilniuje įvyks vienintelis ir nepakartojamas visiems žinomų rusų roko grandų koncertas.

Ir tai dar ne viskas: grupė „Ju-Piter“, kuri jau penkerius metus nekoncertavo Lietuvoje, Vilniui ruošia išskirtinę programą – be visų savo „auksinių“ hitų, tarp kurių „Ja pokidaju zemliu“, „Pesnia idušego domoj“, „Devuška po gorodu“, „Skaži mne ptica“, „Deti minut“ ir kiti, grupė atliks ir naujas dainas, su kuriomis keliavo po Rusijos miestus ir užsienį per pastaruosius penkerius metus. Žinoma, koncerte, kaip ir įprasta, taip pat skambės geriausiai aranžuotos ir gražiausiai improvizuojamos „Nautilus Pompilius“ ir „KINO“ dainos „Ja hoču byt s toboj“, „Gudbye, Amerika!“, „Pačka sigaret“, „Zvezda po imeni Solnce“ – ir tai tik maža dalis to, ką išgirs susirinkusieji į koncertą. Būtent iš šių kolektyvų muzikinio paveldo prasidėjo grupės „Ju-Piter“ istorija.

Specialiai sąlyginei datai – grupės „Nautilus Pompilius“ trisdešimtmečiui – „Ju-Piterio“ muzikantai ruošia siurprizą kelių ankstyvųjų dainų pavidalu. Vienai iš šių kompozicijų bus nufilmuotas ir muzikinis klipas. Viačeslavas Butusovas nusprendė ekranizuoti „Bitva s magnatom“, kuri buvo parašyta dar studentavimo laikais. „Kadangi šiandienos kontekste ši daina suvokiama gana radikaliai, atitinkami bus ir vaizdai“, – sako muzikantas.

Bilietus į vienintelį grupės „Ju-Piter“ koncertą gegužės 16 d. 19:00 sostinės Forum Palace galima įsigyti bilietai.lt kasose.

Platesnė informacija apie koncertą, bilietų užsakymas grupėms ir reklamos klausimai tel. +370 618 01 331