Kick: Bar 9 & Bare Noize @ UBTA, Vilnius

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Tiek daug ir tokio žemo garso Lietuvoje negirdėjote, greičiausiai net negalėjote to įsivaizduoti. Pagaliau tikro, milžiniško reivo laukusiems šalies bass muzikos mylėtojams bus atlyginta. Pirmas toks masyvus dubstep renginys ir du muzikinio stiliaus pionieriai – BAR 9 ir BARE NOIZE – vasario 24 dieną Vilniaus Teatro Arenoje.

Unikalaus BAR 9 skambesio pilna visoje dubstepo scenoje. Visi ką nors girdėję apie šį muzikos stilių žinos šių bičų prodiusuotus hitus „Midnight“, „Piano Tune“, „MurdaSound“ ir „Strung Out“. Vyrukų sukurtus Foreign Beggars, Kyza, Paul Harris, Eurythmics ir Sidney Sampson remiksus didžiausiuose vakarėliuose groja tokios žvaigždės, kaip Nero, Pendulum, Subfocus, Plastician, Mary Ann Hobbs (BBC Radio 1) ir kiti. Bar 9 jau kuris laikas keliauja po visą pasaulį, varydami iš proto klykiančius reiverius.

Preciziškai griežtam BARE NOIZE skambesiui dubstepo scena pabudo vyrukams remiksavus tokių Didžiosios Britanijos legendų, kaip Tinie Tempah, Ellie Goulding, o taip pat populiariosios Lady Gaga kūrinius. 2012 metai grupei prognozuojami ypač sėkmingi – naujas albumas ir planuojamos gastrolės JAV, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje bei Azijoje. Dar 2009-aisiais jau pašėlusiai populiarūs Foreign Beggars paprašė Bare Noize padaryti Medison feat. Skrein kūrinio remiksą. Taip gimė vienas iš svarbiausių 2010 metų dubstepo „himnų“ – „Harry“.

Dalyvius į negailestingas Bar 9 ir Bare Noize rankas kaip reikiant apšildę atiduos lietuvaičiai: „Zip FM“ laidos „Despotin Beat Club“ vadas Vaiperis, „Dubstep.lt“ tėvas Mark Splinter bei negailestingieji M-Theory. Vakaras žada ir daugiau staigmenų.

Tai, kas šiandien karščiausia dubstepo scenoje, plius nežmoniškai daug kokybiško garso, milžiniška Arena ir minia šokančių pozityviai nusiteikusių žmonių – visą naktį, iki paryčių. Didžiausias dubstepo renginys Lietuvos istorijoje – vasario 24 dieną Teatro Arenoje. Kick