„Lemon Joy“ akustiškai

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Sostinės komanda „Lemon Joy“ ryžosi ekstremaliam muzikiniam eksperimentui. Grupė jau nuo vasaros pradžios repetuoja populiariausių savo dainų akustines versijas, kurias su malonumu pateiks gerbėjų teismui.

Šiuo metu JAV viešinčios grupės lyderis Igoris Kofas neslepia, kad įkalbėti jį surengti būtent tokį pasirodymą buvo nelengva. „Jau daug metų eksperimentavome tik elektroninės muzikos srityje. Žinoma, pasitaikydavo ir išimčių. Pavyzdžiui, paskutiniame albume vienoje dainoje skamba tradicinis armėnų instrumentas dudukas, esame kelių dainų akustines versijas ruošę Naisių festivaliui. Bet vis dėlto man, elektropop stiliaus gerbėjui, sugroti visą koncertą akustiškai yra didelis iššūkis“, – šypsodamasis pasakojo atlikėjas.

Prie naujo, kitokio grupės skambesio prisideda ir du nauji muzikantai. Boso gitarą į rankas paėmė vienas geriausių dainininko bičiulių Vainius Šimukėnas, kuris yra grojęs ne viename sostinės kolektyve įvairiais instrumentais. Dar vienas bičiulis – žinomas prodiuseris, populiarių SEL dainų muzikos autorius Žilvinas Žusinas lyriškam I.Kofo vokalui akompanuos fortepijonu.

Akustiniame koncerte „Lemon Joy“ atliks geriausias naujausio albumo dainas, tarp kurių ir viena populiariausių praėjusių metų lietuviškų dainų „Kažkada“, dažniausiai skambėjusi komercinių radijo stočių eteryje, bei „Vasaros laiškai“. Akustiniame koncerte taip pat skambės jau klasika tapę grupės kūriniai „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, „Balta meilė“, „Karoli“, „Pamiršk mane“ ir kt.