Leon Somov & Jazzu „Lees & Seas“

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Trejus metus kamavęs laukimas baigėsi – Leono Somovoir Jazzu duetas lapkritį pristatys naująjį albumą „Lees & Seas” („Užuovėjos ir jūros“). Populiariausi Lietuvos elektroninės muzikos scenos atlikėjai šį svarbų įvykį pristatys išskirtiniais koncertais – lapkričio 8 dieną pasirodys Vilniaus Teatro arenoje, lapkričio 13 d.- Kaune ir Klaipėdoje, koncertų salėje- lapkričio 15 d.

“Bus daug staigmenų – nauji sąskambiai, vienai dainai panaudojome kankles. Abu su Leonu laukiame šio albumo, o aš kartais klausydamasi dainų sakau – eik tu sau, negali būti, kad mes tai sukūrėme. Tai bus iki šiol geriausias mūsų darbas – esu tvirtai tuo įsitikinusi“, – nedvejoja Jazzu.

„Šiame albume – tikrai daugiau gyvų instrumentų, nors nuo elektronikos nenusisukome. Su kiekvienu albumu progresuojame, natūralu, jog keičiasi ir skambesys. Naujus kūrinius kartais išbandome koncertuose, įdomu pastebėti žmonių reakciją, kuri suteikia minčių dainas dar patobulinti studijoje.

Mes ištikimi savo kūrybai, bet atsirado daugiau akustinio skambesio, norėjosi panaudoti ir fortepijoną bei kitus mūsų įrašuose iki šiol neįprastus instrumentus. Tai suteiks muzikai naujų spalvų“, – antrina Leonas.

Albumo pristatymo koncertams duetas ruošia ne vieną staigmeną. Nuo sceninių sprendimų iki įvaizdžio – Leonas ir Jazzu žada pasistengti, kad vakaras ilgam įsimintų ir gerbėjams, ir patiems muzikantams. Įdomios renginio detalės bus atskleidžiamos palaipsniui.

„Šiais koncertais prasidės naujojo albumo kelias pas klausytojus, tai – tarsi jo gimimo diena. Norisi, kad viskas juose būtų tobula iki smulkmenų. Mes darysime viską, kad taip ir būtų“, – sako Leonas Somovas.

„Siekiame sukurti nematytą pasaulį – tarp pasakos ir realybės, sapno ir tikrovės. Tai bus kažkas per vidurį tarp „Alisos stebuklų šalyje“, „Tvin Pykso“ ir „Vasarvidžio nakties sapno“, – užsimena Jazzu.

Visos Leono Somovo ir Jazzu paslaptys bus išlukštentos jau greitai – koncertuose, kurių verta laukti nekantriai.