Leon Somov & Jazzu

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

JAZZU ir LEON SOMOV duetas vėl su suskambės Šv.Kotrynos bažnyčioje 

Vos tik praūžusiuose M.A.M.A. muzikiniuose apdovanojimuose tiesiai iš mamos rankų atsiėmusi geriausios metų atlikėjos apdovanojimą JUSTĖ ARLAUSKAITĖ-JAZZU kartu su ištikimu savo scenos partneriu LEONU SOMOVU visus savo gerbėjus kviečia į išskirtinį koncertą – kovo 23 d., šeštadienį, 20 val., Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje.

Tarp Lietuvos, Londono ir Briuselio gyvenantis duetas jau seniai į savo koncertus nesutalpina visų norinčiųjų. Dainų tekstai keri paprastumu ir gilumu, kuriama muzika – nebijojimu ieškoti ir subtilia elegancija, o Jazzu balsui jau seniai ne tik gerbėjai, bet ir kritikai nešykšti pagyrų. Vos 2009 m. išleidęs pirmąjį solinį albumą, tais pačiais metais duetas jau skynė laurus MTV muzikos apdovanojimuose kaip geriausi Baltijos šalių atlikėjai. Pernai pasirodė antrasis Jazzu ir L. Somov albumas, o vis daugiau planų užsienyje ir vis įtemptesnis darbų grafikas gerokai praretino koncertus Lietuvoje. Patys atlikėjai pripažįsta, kad juos kur kas dažniau galima išgirsti grojančius svetur, nei tėvynėje. Gerbėjų „žmoniškos“ elektroninės muzikos atlikėjais neretai vadinamam duetui netrūksta nei čia, nei prisijaukintuose užsienio didmiesčiuose.

Jų dainų tekstai keri paprastumu ir gilumu, kuriama muzika – nebijojimu ieškoti ir subtilia elegancija, o Jazzu balsui jau seniai ne tik gerbėjai, bet ir kritikai nešykšti pagyrų.

Koncerto metu skambės patys geriausi šio dueto kūriniai. Kartu su Leonu ir Juste koncerte gyvai mušamaisais gros DARIUS RUDIS, KĘSTUTIS PAVALKIS – klavišais. Jūs pajusite, kaip ore sklando kvapą gniaužiantys elektronikos, „jazz“, „pop“ ir „ambient“ garsai. Subtilus vokalas, spalvingos melodijos – tai koncertas, kurio dar ilgai nesinorės pamiršti…

Leon Somov ir Jazzu dueto koncertas Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje vyks kovo 23 dieną, 20 val.