LIEPSNOJANTIS KALĖDŲ LEDAS 2013

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Gruodžio pabaigoje garsiausia Lietuvos šokių ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas didžiuosiuose šalies miestuose jau dvyliktą kartą surengs įspūdingus ledo šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas”. Naujausiame magija ir romantika spinduliuojančiame pasirodyme „Likimo magija” ant ledo suksis ne tik garsiausi Lietuvos, bet ir Europos bei pasaulio čiuožėjai. „Lediniai“ pasirodymai vyks gruodžio 25 d. „Žalgirio arenoje“ Kaune, gruodžio 26 d. „Švyturio arenoje“ Klaipėdoje ir gruodžio 27 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje.

Šiemet žiūrovų laukia išskirtinis reginys – „Liepsnojančio ledo“ gerbėjams čiuožėjai pristatys magija ir romantika spinduliuojantį naujausią šou „Likimo magija“. „Šis pavadinimas kilo natūraliai, nes projekte susipina šokis, burtai, poezija ir rusiški romansai. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra talentingų atlikėjų, kurie verti pasaulinės scenos. Šiais metais renginį ves ir rusiškus romansus atliks aktorė Inga Jankauskaitė, o magiškais burtais žiūrovus žavės Mantas Wizard“, – pasakoja Povilas Vanagas.

Tačiau kaip visuomet, „Liepsnojančio ledo“ pagrindinė ašis – pasaulinio garso čiuožėjai. Šį gruodį Lietuvos žiūrovai išvys pasaulio, Europos čempionus ir prizininkus iš penkių šalių – Jasoną Graetzą iš Kanados, Eleną Leonovą ir Andrey Khvalko iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Fioną Zaldua ir Dimą Sukhanovą iš Didžiosios Britanijos, Denisą Vasiljevs iš Latvijos, lietuvius Saulių Ambrulevičių, Godą Butkutę ir Nikitą Jarmolaevą. Taip pat „Liepsnojančio ledo“ scenose naujas programas atliks mūsų didžioji sportinė viltis, publikos numylėtiniai Izabelė Tobias ir Deividas Stagniūnas.

Bilietai: http://www.bilietai.lt/lt/buy/17036#plan