Mados Infekcija 2013

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

„Mados infekcija“: madą reikia ne tik matyti, bet ir jausti

Tarptautinis festivalis „Mados infekcija“ kovo 22-23 dienomis ir vėl laukia savo gerbėjų Šiuolaikinio meno centre Vilniuje.

Jau penkioliktąjį, jubiliejinį, mados renginį jo organizatoriai pasitinka festivalio plakatuose ir vaizdo klipuose simboliškai užsidengę akis. „Mados infekcijos“ idėjinė vadė Sandra Straukaitė sako, kad madą reikia ne tik matyti, bet ir jausti, todėl kartais ne tik galima, bet ir reikia užsimerkti. „Be tik iki tol, kol ant festivalio podiumo pasigirs pirmieji žingsniai“, – patikslina ji.

Šį pavasarį festivalio erdvėje išliks rudens „Mados infekcijoje“ išbandytas ir patikrintas amfiteatras. Jis festivalio žiūrovams itin patiko, nes nė vienas, net ir įsigijęs stovimus bilietus, kojomis nelietė grindų: veiksmas ant „Mados infekcijos“ podiumo visiems – kaip ant delno, vienodomis sąlygomis.

Tiesa, festivalio organizatoriai žiūrovams palieka intrigą, kaip gi šįkart atrodys „Mados infekcijos“ podiumas. Įkvėpimas – garsioji Tokijo Shibuya perėja, variantų – daug, taisyklių – nulis, choreografija – apgalvota improvizacija, judėjimas – netradicine trajektorija.

Nenustebkite, jei renginio metu festivalio organizatoriai pakvies Jus nusifotografuoti – jie ir toliau kaups įdomiausiai apsirengusių festivalio svečių nuotraukų archyvą, kuris ateityje pavirs meno instaliacija.

Festivalio metu publika išvys naujausias Lietuvos ir užsienio dizainerių kolekcijas. Renginyje netrūks ir pret-a-porter kolekcijų, ir nekasdienių kūrybinių eksperimentų.

FESTIVALYJE KOLEKCIJAS PRISTATYS (Kovo 22 d.):
1. Labadiena [ Injekcija ]
2. Laura Dailidėnienė [ Daili.lt ]
3. Lilija Larionova
4. Ieva Daugirdaitė
5. Eva Baliul [ Injekcija ]
6. Sandra Straukaitė
7. Diana Paukštytė
8. Egidijus Sidaras [ Cantas ]

Įsigydami bilietą į festivalį Jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis:
1. Prašome nevėluoti. Renginiui prasidėjus žiūrovai į salę neįleidžiami.
2. Gėles dizaineriams merkti organizatorių nurodytoje vietoje.
3. Amžiaus cenzas: N-6.
4. Naminių gyvūnų į Šiuolaikinio meno centrą vestis negalima.
5. Renginio metu patruliuos mados policija.

Daugiau informacijos: www.madosinfekcija.lt ir https://www.facebook.com/madosinfekcija

RINKIS BILIETUS ČIA:
http://www.bilietai.lt/lt/event/15491