Marilyn Manson

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Naujasis turas „Hey Cruel World…Tour“ yra jau 13-asis per Marilyn Mansono ir jo vardo grupės istoriją. Šįsyk koncertai skirti reklamuoti naujajam albumui „Born Villain“ (liet. „Gimęs niekšu“). Turo metu Marilyn Mansonas pirmąsyk nuo 2009-ųjų vidurio pasirodys JAV. Albumas „Born Villain“ yra jau aštuntasis studijinis amerikiečių roko grupės „Marilyn Manson“ albumas. Jis prekyboje pasirodyti turėtų prieš pat koncertą Lietuvoje, gegužę. Pasak Marilyn Mansono, naujojo rinkinio įrašai bus sunkesni ir, kaip pats sako, primins „savižudišką“ death metal stilių.

„Visuomet būsime prasčiausia publika, kol nenustosime būti klausytojais ir pradėsime būti artistais. Bet koks menas yra kūnas ir kraujas, nesvarbu, kaip jį parodai. Visi mes norime aistringo siaubo, kurį mums sukelia tas kraujas. Ir kraujas yra tai, ką jums ketinu parodyti“, – apie būsimą savo „Hey Cruel World…Tour“ šou sakė Marilyn Mansonas.

Grandiozinius, įsimenančius ir stebinančius pasirodymus rengiantis Marilyn Mansonas šįsyk su Lietuvos publika sveikinsis didžiausioje mūsų šalies – Kauno „Žalgirio“ – arenoje. Sunkiosios muzikos gerbėjai koncerto metu išgirs naujojo albumo kompozicijas ir garsiausių atlikėjo hitus, tokių kaip „Sweet Dreams (Are Made of This)“, „The Beautiful People“, „The Dope Show“, „Rock Is Dead“, „Disposable Teens“, „mOBSCENE“ ar „Personal Jesus“. Žiūrovai gali tikėtis ir kiek kraupokų staigmenų, odinių kostiumų, daugybės latekso ir šiurpinančio makiažo – visko, iš ko taip gerai pažįstamas Marilyn Mansonas.

Po beveik dešimties metų į Lietuvą Marilyn Mansoną atveža didžiausias koncertų organizatorius Baltijos šalyse BDG. Liepos 28 d. taip pat Kauno „Žalgirio“ arenoje ši koncertų agentūra Lietuvoje pirmą kartą pristatys vieną sėkmingiausių visų laikų roko grupių „Red Hot Chili Peppers“, o liepos 31 d. pakvies įpirmąjį Stingo koncertą laikinojoje sostinėje.

VienintelisMarilyn Mansono koncertas koncertas Baltijos šalyse – jau birželio 12 d.Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus galite įsigyti www.ticketpro.lt.