Megadeth

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Grupės „Megadeth“ pavadinimas sukurtas pagal JAV karininkų vartoti pradėtą terminą „megadeath“, reiškiantį milijardo žmonių žūtį atominės atakos metu. Šis sunkiojo metalo kolektyvas susikūrė, kai grupės lyderis ir įkūrėjas Dave‘as Mustaine‘as buvo pašalintas iš grupės „Metallica“, kur buvo pagrindiniu gitaristu. Jo kolegos atsisakė dėl impulsyvaus, neprognozuojamo ir agresyvaus elgesio.

1983-aisiais įkūręs „Megadeth“ visas savo emocijas D.Mustaine‘as išliejo į kontraversiškus dainų tekstus, gergždžiančias gitarų partijas ir kaip niekad trankų metalą. „Po to, kai mane išmetė iš grupės „Metallica“, viskas ko norėjau, buvo jų kraujas. Norėjau būti greitesnis ir sunkesnis už juos“, – yra sakęs „Megadeth“ lyderis. Norėdamas pranokti savo buvusią grupę jis stengėsi kurti kur kas agresyvesnes kompozicijas. Pastangos nenuėjo veltui – 2009-aisiais D.Mustaine‘as buvo paskelbtas geriausiu gitaristu knygoje „The 100 Greatest Metal Guitarists“.

Per ilgus gyvavimo metus „Metadeth“ sudėtis ne kartą keitėsi, koncerto Lietuvoje metu klausytojams be garsiojo D.Mustaine‘o gros bosistas D.Ellefsonas, gitaristas Chrisas Broderickas ir būgnininkas Shawnas Droveris. Pasiruoškite išgirsti naujausias grupės dainas ir senuosius, metalo klasika tapusius hitus, tokius kaip „Symphony of Destruction“, „Holy Wars… The Punishment Due”, „Hangar 18” ir kitus.