Festivalis „Mėnuo Juodaragis XV“

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Penkioliktasis MJR festivalis iš kosminio kiaušinio išsiris, kaip lemta, paskutinį vasaros savaitgalį, sukviesdamas visus gentainius kerinčiam muzikos ir kultūros pokyliui į jaukiais namais tapusią pasakišką Zaraso salą. Rugpjūčio 24-26 dienomis kasmetinis vyksmas įtrauks savičiausius meno kolektyvus iš viso pasaulio ir kūrybiškai pravers baltų kultūros žinių lobyną.

Teminiame Juodaragio vainike šiemet nutūps paukščiai, – margaplunksniai sakmių pranašai, virtę šimtais totemų ir folkloro simbolių, užburiantys pačiais įvairiausiais balsais ir spalvomis. Skrydžiui įkvepianti žada būti ir kita festivalio tema – Lietuvos aviacijos istorija.

MJR programoje, žinoma, netrūks iškilių muzikos grupių koncertų, nagingų senųjų amatų puoselėtojų, ekomenio entuziastų, ar kultūros tyrinėtojų paskaitų. Bus ir netikėtumų, kaip gi be jų? Juk genys margas, o Mėnuo Juodaragis – dar margesnis 😉

————————–——-

BILIETAI:
MJR XV trijų dienų bilietai pradedami platinti 2012 m. balandžio 2 d. „Tiketoje“ ir balandžio 5 d. „Ragainėje“ (Pilies g.6, Vilnius). Šiuos pigiausius festivalio bilietus galėsite įsigyti iki birželio 1 d., kaina – 85 Lt (su apyranke – 75 Lt). Specialūs bilietai skirti jaunoms šeimoms, bus nuolaidos mokiniams, lengvatos astronautams ir kt., kaip kasmet.

Pilna informacija – renginio svetainėje:
http://www.mjr.lt/

Iki susitikimo Ten pat!