Metalo festivalis „Armageddon Descends“

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

„Nekrokatarsis“ pristato ekstremaliosios muzikos festivalį „Armageddon Descends“

Black/death metalo aktyvistų komanda „Nekrokatarsis“ pareiškė: „Mums atsibodo koncertai, kuriuose be jokios idėjos ar dvasios, kaip į mišrainę yra suplakamos įvairių žanrų grupės.“ Dėl šios priežasties, siekdami surengti kryptingą ekstremaliosios muzikos koncertą, „Nekrokatarsis“ pristato festivalį „Armageddon Descends“, kuris įvyks gegužės 11 d. Vilniuje, klube „Kablys“.

Šį kartą tamsiosios muzikos apeigas atliks trys puikiai žinomos lietuviškos grupės – NAHASH, BURYING PLACE bei LUCTUS. Taip pat rituale dalyvaus ir dvi komandos iš Lenkijos – BESTIAL RAIDS ir MEDICO PESTE.

Apeigas pradės Kauno blekeriai LUCTUS, kurie Vilniaus publikai pristatys savo šviežiai išleistą albumą „Stotis“. Gegužės 11-os koncertas Vilniuje simboliškai taps paskutinė dviejų savaičių truksiančio Europinio turo stotelė.

Senokai koncertavę vilniečiai BURYING PLACE tvos nekompromisinio oldskūlinio death metalo dozę. 1991-ais metais susikūrę BURYING PLACE yra laikomi vienais iš lietuviško death metalo pionierių, kurie šiandien Lietuvoje yra užsitarnavę kultinės grupės statusą.
Kauniečių NAHASH pristatinėti nereikia. „Armageddon Descends“ festivalis bus puiki proga pamatyti šiuos itin retai koncertuojančius juodojo metalo magijos šamanus. Paskutinį kartą NAHASH Vilniuje grojo prieš keturis metus, festivalyje „Ferrum Rust“.

Gobtuvai, dūmuose skendinčios ritualinės apeigos bei tamsus kaip maras juodmetalis – štai kas yra MEDICO PESTE. Praeitais metais grupė išleido debiutinį albumą „Tremendum et Fascinatio“, kuris iš karto susilaukė didelio susidomėjimo. Lėtas ir keistas MEDICO PESTE juodmetalis alsuoja
mirtimi ir šleikštuliu, tad pasiruoškite – maro daktaras atkeliauja į Vilnių!

Vakarą užbaigs bestial black metal žudymo mašina BESTIAL RAIDS. 2011-ais metais viena iš įtakingiausių nekomercinės ekstremaliosios muzikos leidyklų „Nuclear War Now!“ išleido lenkų albumą „Prime Evil Damnation“, kuris bestial black metal sferoje jau spėjo įgauti kultinio leidinio statusą. BESTIAL RAIDS porą kartų jau koncertavo Lietuvoje, todėl nedvejodami ir šį sykį sutiko atvykti į Vilnių bei savo šėtonišku viesulu išniekinti visą tai, kas dar šventa.

FB event’as: https://www.facebook.com/events/513736385334697/
Organizatorius: Black/death metal aktyvistų komanda „Nekrokatarsis“.
Plakato autorė: Shaltmira.