Morekorabli (RU)

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Viena originaliausių ir įdomiausių Sankt Peterburgo roko scenos grupių MOREKORABLI apsilankymo Vilniuje metu žada įkaitinti publiką uždegančiu rock/punk/funk muzikos kokteiliu ir linksmai pašiepiančiais (kartais net šokiruojančiais!) dainų tekstais.

MOREKORABLI susikūrė 1996 metais Ukrainos Sevastopolio mieste ir nuo pat kūrybos pradžios pasižymėjo nepagražinta gatvės poezija ir nestardatiniais muzikiniais sprendimais. Po kelerių metų, platesnių horizontų ir geresnio gyvenimo beieškant, MOREKORABLI persikėlė į Rusijos šiaurinę sostinę Sankt Peterburgą, kur sėkmingai tęsė kūrybinius eksperimentus. Grupėje groja aukščiausio lygio muzikantai, 3 iš jų kultinės Rusijos roko grupės SPLIN nariai.

Grupė „Šag vperiod“ susikūrė 2011 m. Kolektyvą sudaro keturi jauni, tačiau jau pakankamai patyrę muzikantai, dalyvavę įvairiuose Vilniaus muzikiniuose projektuose. Grupėje groja: Aleksandr – vokalas, ritminė gitara („95-oji Zima“), Oleg – būgnai („Graffiti“, „Kanda“), Vlad – bosinė gitara („Insomnia Vera“), Frank – solo gitara („Spički“, „Erkė Maiše“, „Pilk“). Kartu šie vyrukai scenoje kuria kietą alternatyvųjį roką.

Grupė „Muzikos magijos salonas“ – tai kolektyvas, grojantis psichodelinį, sunkųjį ir tradicinį garažinį roką. Ne taip seniai susikūrusios grupės priešistorė gana intriguojanti – du jos nariai susipažino nuo alkoholizmo ir narkomanijos gydančioje įstaigoje, ir, pabendravę, nusprendė nenukabinti nosių ir imti į rankas instrumentus bei kurti muziką, kuo iki šiol sėkmingai ir užsiima. Prisijungę senas bičiulis antrasis gitaristas ir bosistas įnešė optimizmo. Visi keturi vyrukai turi nemenką muzikavimo įvairiuose kolektyvuose ir projektuose patirtį. Ruoškitės psichodelijai.