Muse Rygoje

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Gruodžio 13 dieną Rygos Arenoje pasirodys britų roko grupė „Muse“. Šiuo metu „Muse“ vis dar dirba prie pasirodysiančio šeštojo albumo, kuris pasirodys prekyboje jau šį rudenį.

Per interviu žurnalui „Kerrang!“ grupės narys, bosistas Krisas Volstenholmas (Chris Wolstenholme), išdavė, kad naujasis albumas radikaliai skirsis nuo ankstesnių grupės darbų. Taip pat grupės balsas – Metju Belamys (Matthew Bellamy), duodamas interviu žurnalui „NME“ prisipažino, kad naujajame albume dominuos elektroninė muzika, kurią įkvėpė prancūzų duetas „Justice“.

„Muse“ – pelnytai vadinama viena geriausių gyvo garso grupių pasaulyje. „Muse“ pateisina šį titulą nepakartojamu muzikos ir šviesų šou, o taip pat už šiuos nuopelnus yra gavusi ne vieną apdovanojimą.

2011-aisiais metais „Muse“ laimėjo prestižinį „Grammy“ apdovanojimą už geriausią roko albumą („The resistance“). O per visą karjerą grupė yra laimėjusi penkis „MTV Europe Music Awards“; penkis „Q Awards“, aštuonis „NME Awards“ ir du „Brit Awards“. Grupė taip pat yra laimėjusi „MTV Video Music Awards“, „America Music Awards“ apdovanojimus ir keturis „Kerrang! awards“ apdovanojimus.

Bilietus į „Muse“ koncertą galite įsigyti TICKETPRO kasose arba TICKETPRO internetinėje parduotuvėje.