Čiurlionio kvartetas

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Programa: Ludwig van Beethoven, Johann Sebastian Bach, Franz Schubert, Piotr Čaikovskij, Veljo Tormis, Aleksandr Borodin, Galina Grigorjeva, Pablo Casals

Čiurlionio kvartetas pastaruoju metu klausytojams pateikia ne tik akademinės klasikos programas, bet ir intriguojančius muzikos projektus – pavyzdžiui, autentišką indų muzikos retrospektyvą su jų nacionaliniu instrumentu sarodu, rafinuotas programas styginių kvartetui ir arfai, gitarai ar pano fleitai. Šioje koncerto programoje Trakų pilies menėje Čiurlionio kvartetas groja su ansamblio bičiuliu – violončelininku Allaru Kassiku. Jis studijavo Taline, Maskvoje ir Rygoje, penkiolika metų griežė Estijos nacionaliniame simfoniniame ir kituose orkestruose, ypač žinomas kaip šiuolaikinės estų kompozitorių muzikos propaguotojas ir atlikėjas, jam savo kūrinius dedikavo ne vienas nūdienos autorius.

Penkių džentelmenų parengtoje programoje atliekama įvairių epochų muzika – tai baroko etalono Bacho, Vienos klasiko Beethoveno, romantikų Schuberto, Čaikovskio ir Borodino, XIX–XX a. sandūroje gyvenusio žymaus katalonų violončelininko Pablo Casalso bei moderniosios muzikos kūrėjų Veljo Tormiso ir Galinos Grigorjevos opusai.

Daugiau informacijos: www.filharmonija.lt