Naujasis Baltijos Šokis’19

« Atgal į Renginių Sąrašą

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ pristato programą:

 

VILNIUS
Gegužės 2, ketvirtadienis
17:30 Katedros aikštė
• Satchie Noro & Silvain Ohl (Prancūzija)
Origamis (35’)
Renginys nemokamas
19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• Marlene Monteiro Freitas (Žaliasis kyšulys / Portugalija)
Iš dramblio kaulo ir mėsos skulptūros irgi kenčia (80”)
Bilietai: 30, 40 €

Gegužės 3, penktadienis
17:30 Katedros aikštė
• Satchie Noro & Silvain Ohl (Prancūzija)
Origamis (35’)
Renginys nemokamas
18:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė
• Bassam Abou Diab (Libanas)
Giliai po oda (30’)
Bilietai: 10, 15 €
19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• Guilherme Miotto / Corpo Maquina (Nyderlandai)
Dar blogiau (45’)
Bilietai: 15, 20 €
20:30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė
• Euripides Laskaridis ir „Osmosis“ (Graikija)
Titanai (60’)
Bilietai: 20, 25, 30 €

Gegužės 4, šeštadienis
17:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė
• Bassam Abou Diab (Libanas)
Giliai po oda (30’)
Bilietai: 10, 15 €
19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• Sabina Scarlat (Belgija)
Uniforma (50’)
Bilietai: 15, 20 €
20:30 Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Mažoji salė
• Euripides Laskaridis ir „Osmosis“ (Graikija)
Titanai (60’)
Bilietai: 20, 25, 30 €

Gegužės 5, sekmadienis
19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• „Nach Van Van“ šokio trupė (Prancūzija)
Cellule (35”)
Bilietai: 15 €

Gegužės 7, antradienis
19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• CocoonDance (Vokietija)
Impulsas (45’)
Bilietai: 15 €

Gegužės 8, trečiadienis
18:30 Lietuvos nacionalis dramos teatras, Mažoji salė
• Manuel Roque (Kanada)
bang bang (50’)
Bilietai: 15, 20 €
20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• Emile Pineault (Kanada)
Normalūs troškimai (65’)
Bilietai: 15, 20 €

Gegužės 9, ketvirtadienis
18:30 Lietuvos nacionalis dramos teatras, Mažoji salė
• Šeiko šokio trupė ir Granhoj Dans (Lietuva/Danija)
Bo-le-ro (60’) Premjera
Bilietai: 15, 20 €
20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• Kauno šokio teatras AURA (Lietuva)
Kaunas ZOO (60’) Premjera
Bilietai: 15, 20 €

Gegužės 10, penktadienis
16:00 MO muziejus
• Annamaria Ajmone (Italija)
Trigeris (18’)
• James Batchelor ir partneriai (Australija)
Hypererdvė (40’)
Bilietai: 15 €
18:30 Lietuvos nacionalis dramos teatras, Mažoji salė
• Agate Bankava, Andris Kačanovskis (Latvija)
Ateities keistuolis (50’)
Bilietai: 15, 20 €
20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• Sintija Silina (Latvija)
Dugne (45’)
Bilietai: 15, 20 €

Gegužės 11, šeštadienis
15:00 MO muziejus
• Annamaria Ajmone (Italija)
Trigeris (18’)
• James Batchelor ir partneriai (Australija)
Hypererdvė (40’)
Bilietai: 15 €
17:00 Menų spaustuvė, Studija II
• Sigrid Savi (Estija)
Įsivaizduok žuvį (25’)
*Įėjimas tik su akreditacijomis
18:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė
• Lukas Karvelis (Lietuva)
Blank Spots (40’) Premjera
*Įėjimas tik su akreditacijomis
20:30 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• W A U H A U S (Estija)
Skyščiai (50’)
Bilietai: 15, 20 €

Gegužės 12, sekmadienis
17:00 Menų spaustuvė, Kišeninė salė
• Lukas Karvelis (Lietuva)
Blank Spots (40’) Premjera
Bilietai: 15 €
19:00 Menų spaustuvė, Juodoji salė
• Christos Papadopoulos (Graikija)
OPUS (40‘)
Bilietai: 20, 25, 30 €