Nepatogus kinas 2020

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.
14-asis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis “Nepatogus kinas” bus ypatingas ir išskirtinis. Spalio 7-18 d. jis pirmą kartą bus pasiekiamas visiems šalies žiūrovams vienu metu – festivalis kviečia į VIRTUALIĄ KINO SALĘ!
Daugiau nei 50 kruopščiai atrinktų nepatogių filmų bei juos lydintys susitikimai, aktualios diskusijos su įvairių sričių ekspertais ir žmogaus teisių aktyvistais šiemet pasibels į kiekvienų namų ekranus. “Nepatogus kinas” visuomet kviečia kalbėtis apie tai, kas išties svarbu, o šiemet festivalis ypatingą dėmesį skirs filmams ir pokalbiams apie pilietiškumą ir demokratiją.
Demokratija pasaulyje susiduria su iššūkiais ir nebėra savaime suprantama. Ką ji mums reiškia? Ar rinkdamiesi savo atstovus galvojame apie asmeninę naudą, ar priimame demokratijos procesą kaip kolektyvinę atsakomybę? Kiek tradiciškai suvokiamas demokratinis procesas apskritai atitinka šios dienos realijas? Apie tai kalbės specialiosios programos “Vienas balsas” filmai ir festivalį lydintis renginiai.
“Nepatogaus kino” tinklalapis šiemet taps vartais į virtualią kino salę – čia išsirinkę filmą, žiūrovai bus nukreipiami į platformą, kur galės jį žiūrėti patogiu metu. Įsigijusieji festivalio pasus galės tiesiogiai naršyti virtualioje kino salėje ir žiūrėti bet kuriuos norimus filmus. Nemaža dalis seansų ir renginių bus transliuojami realiu laiku, kviečiant žiūrovus juos stebėti drauge ir įsitraukti į temines diskusijas ir pokalbius su filmų kūrėjais ar herojais.
Šiemet susitinkame adresu www.nepatoguskinas.lt.