Nouvelle Vague

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Madingieji bosanovos ekscentrikai „Nouvelle Vague“ surengs koncertą Vilniuje

Lapkričio mėnesį Lietuvoje svečiuosis elegantiškos bosanovos chuliganais vadinama prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Vienintelis lyriškais garsių popmuzikos ir pankroko dainų perdirbiniais išgarsėjęs kolektyvas vienintelį koncertą surengs lapkričio 13 d. Teatro arenoje Vilniuje.

Grupė „Nouvelle vague“ kilusi iš Prancūzijos – ir tai daug ką pasako. Viskas prasidėjo 1998 m., kai prodiuseriai Marcas Collinas ir Olivieris Libaux sukūrė projektą, kuris žaibiškai tapo populiariu ir madingu. „The Cure“, Billy Idolo, „New Order“, „Depeche Mode“ ir kitų popmuzikos veteranų dainas prodiuseriai įvilko į neįprastą rūbą – elegantišką bosanovos skambesį. Londono, Paryžiaus, Madrido menišką publiką pakerėjusi grupė dažniausiai vertinama kaip puikus fonas meilės pasimatymui ar vakarienei romantiškoje aplinkoje.

Grupė neapsiribojo tik darbu įrašų studijose. Pamažu apie jų pasirodymus sklido gandas tarp progresyvaus jaunimo, kuriam visada norėjosi matyti scenoje daugiau, nei tik šiaip muzikos atlikimą. Ir išties – „Nouvelle vague“ scenoje kuria tikrus performansus, atlikėjos žavi ne tik savo balsais, bet ir kūno plastika. Anot muzikos kritikų, jų koncertuose „naudojama viskas nuo pirštų iki plaukų galiukų, dainos ne atliekamos, o tiesiog tapomos.“

Grupė „Nouvelle Vague“ vienintelį koncertą surengs lapkričio 13 d Teatro arenoje Vilniuje .