Pažaislio muzika: Erica Jennings & Retro Orchestra

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

„Noriu, kad moterys jaustųsi ypatingos ir palepintos, taigi pirmąjį rugpjūčio penktadienį kuriu tokio pasimatymo aplinkybes, į kurį pati norėčiau būti pakviesta: gros ne tik muzika, bet ir magiška erdvė bei aprangos kodas“, – skelbia Erica Jennings.

Rugpjūčio 2 d. gerai žinoma dainininkė ir dainų kūrėja rengia vieną vienintelį šou –„Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“– po žvaigždėtu dangumi Pažaislio vienuolyne.Šio renginio metu kiekvienas svečias yra kviečiamas tapti jos performanso dalimi.

„Aš pati labai mėgstu susikurti šventę iš ritualo – pasiruošimo, puošimosi ir susitikimo su draugais. Noriu, kad ir mano klausytojai pakviestų draugę/ą, savo gyvenimo meilę į pasimatymą ir pagal aprangos kodą pasipuoštų šiai ypatingai progai–kartu švęsime vasarą, karštį, meilę ir muziką. Galiausiai noriu, kad visi šoktų ir atsipalaiduotų!“, –vakaro nuotaiką piešia E. Jennings.

Renginio aprangos kodas –black tie glam. Šis prašmatnus aprangos kodas įpareigoja ir erdvei, todėl neveltui šiam įvykiui buvo pasirinkta viena gražiausių Lietuvos vietų – Pažaislio vienuolynas ir „Monte Pacis“ kiemas su nepakartojamo grožio liepų alėja.

„Monte Pacis“ yra pripažintas vienu iš geriausių Lietuvos restoranų kelis metus iš eilės, todėl, be abejonės, specialios rezervacijos staliukams ir/arba vakarienei „Tobulas pasimatymas pagal Erica Jennings“renginiui priimamos jau dabar.

„Kaip kūrėjai man patinka daryti dalykus kitaip ir žinau, kad mano klausytojai tai vertina. Pernai surengiau sausakimšą koncertą su orkestru Trakų pilyje, o šiemet noriu tai tęsti savo muzikai atrasdama naujas erdves – taip atsirado idėja glamūriniam teminiam vakarui Pažaislyje“, – pasakoja Erica.

E. Jennings jau kurį laiką džiaugiasi atradusi nišą, kurioje jaučiasi tarsi žuvis vandenyje–retro soul muziką papildytą gyvais instrumentais, kur viskas yra tikra ir autentiška. Būdama scenoje Erica geba pakerėti ne tik savo magišku ir išskirtiniu balsu, kurį Lietuvoje daugelis nesunkiai atpažįsta net užsimerkę, bet ir savo žaisminga elegancija, kuri įkvepia pasitempti.

„Pažaislyje pristatysiu savo naujausią kūrybą, kuri apjungia šių dienų gyvenimo įkvėptus dainų tekstus su nostalgišku retro eros skambesiu“.Šio ypatingo vakaro metu dainininkė taip pat atliks ir gerai žinomas savo dainas, ir dalį džiazo albumo, kurį įrašė su prodiuseriu iš Niujorko Josephu Baldassare’u, ir šiek tiek pasaulinio garso hitų, kurie pakels visus ant kojų. O Ericos pasimatymu ant scenos taps, be abejonės, jos antroji pusė – Jurgis Didžiulis.

Taigi Erica Jennings yra pasirengusi sugrąžinti mus į laikus, kai žmonės buvo daug mažiau įsitempę, bet pasitempę ir kai viskas, įskaitant muziką, buvo kuriama tam, kad tarnautų ilgai.