PLAID Live AV

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.
Elektroninės muzikos fanai savo kalendoriuose turėtų ryškiai apsibrėžti spalio 24-ąją – tą vakarą Vilniuje koncertuos kultinė britų elektroninės muzikos grupė „Plaid“. Garsiosios įrašų kompanijos „WARP Records“ globojami „Plaid“ atveža į Lietuvą savo naujausią audiovizualinį pasirodymą, tai bus vienintelis garsiojo dueto koncertas Baltijos šalyse.
Šiandien duetas gali pasigirti bendradarbiaujantis su garsiausiomis pasaulio grupėmis ir atlikėjais – Björk, „Goldfrapp“, „Autechre“ – ir įkvepiantis ne vieną pradedantį elektroninės muzikos kūrėją. „Plaid“ yra gretinami su tokiomis elektroninės muzikos žvaigždėmis, kaip „Aphex Twin“, minėtais „Autechre“ ir „Nightmares on Wax“. Savo pasirodymus „Plaid“ rengia pačiose įvairiausiose erdvėse – nuo Sidnėjaus operos teatro ar „Southbank“ centro Londone iki žymiojo Berlyno naktinio klubo „Berghain“.
„Plaid“ dirbo su garsiąja „London Sinfonietta“, orkestru „Southbank Gamelan Players“. Duetas kuria muziką įvairiausiems projektams, pavyzdžiui, „Felix’s Machines robotic sculptures“, ir net parašė garso takelį populiariai žaidimų platformai „Little Big Planet 3“.
Grupės pasirodymas papildys įspūdingą „Vilniaus festivalių“ pristatytų elektroninės muzikos atlikėjų sąrašą, kuriame puikuojasi tokios garsenybės kaip „Autechre“, „Squarepusher“, Max Cooper, Ryoji Ikeda, Robert Henke („Monolake“), Andy Stott ir kt.
Grupės „Plaid“ pasirodymas rengiamas populiarioje sostinės renginių erdvėje „Kablys + Kultūra“.