S. Povilaičio koncertas „50 metų scenoje“

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Stasys Povilaitis: „Esu ir būsiu ant scenos, kol salėje manęs reikės bent vienam gerbėjui”
Visiems puikiai žinomas šlagerių karalius Stasys Povilaitis 2013 m. scenoje skaičiuos jau penkiasdešimtus metus. Savo ištikimiausius gerbėjus legendinė estrados žvaigždė kviečia švęsti kartu maestro auksinį kūrybinį jubiliejų grandioziniuose koncertuose:

Kovo 17 d. „Siemens“ arenoje, Vilniuje;
Kovo 23 d. „Žalgirio“ arenoje, Kaune;
Kovo 28 d. „Cido“ arenoje, Panevėžyje.

Kelių kartų niūniojami nesenstantys „Švieski man vėl”, „Dar širdyje nesutema”, „Sudeginti tiltai”, „Laimės vainikas” ir daugelis kitų šlagerių skambės šventiniuose koncertuose kovo mėnesį.
„Jeigu paklaustumėt, kas pasikeitė prieš penkiasdešimt metų ir dabar, atsakyčiau – kad niekas. Žmonės į koncertus susirenka tokie patys laimingi ir gražūs, juk muzika – tai vaistas, kuris veikia geriau nei bet kuris medicininis preparatas, o dabar kai Lietuvoje tiek daug problemų, primygtinai siūlyčiau visiems išnaudoti muzikos terapiją”, – juokauja visada besišypsintis ir šiemet 65 metų gimtadienį atšventęs S. Povilaitis.

S. Povilaitį galima drąsiai vadinti gyva lietuviškos pop muzikos scenos legenda, kuri tapo muzikos autoritetu kelių kartų Lietuvos žmonėms. Tiesa, gerbėjų šis dainininkas turi pačių įvairiausių – ir ištikimų bendraamžių, kuriems „Sudeginti tiltai“ primena jaunystės šėliones, ir jaunimo, kuris „Švieski man vėl“ savo vakarėliuose traukia taip pat audringai kaip kažkada jų tėvai ar net seneliai.

„Būsiu ant scenos tol, kol manęs reikės bent vienam mano gerbėjui. Esu scenos žmogus, man kaip oras yra reikalinga muzika, o didžiausias įvertinimas – pilnos koncertų salės. Kiekviena mano daina gimė įkvėpta gyvenimiškos situacijos, išgyvenimų ir atradimų, tad galiu sakyti, kad kiekviename žingsnyje buvau tiesiog atviras žmogus”, – pasakoja dainininkas.

Ypatingą sukaktį minėsiančiam Stasiui Povilaičiui akomponuos Kauno bigbendas bei styginių grupė, o scenoje dvi valandas skambės visi jau mintinai gerbėjų žinomi maestro kūriniai. „Ar bus svečių? Žinoma, tačiau kas jie tokie, tegul tai bus staigmena susirinkusiems žiūrovams“, – intriguoja maestro.

Lietuvos pop scenos legenda pirmąkart į žymiąją Palangos estradą užkopė dar besimokydamas mokykloje. Kiek vėliau buvo pastebėtas talentų ieškančio kompozitoriaus Miko Vaitkevičiaus ir pakviestas dainuoti grupėje „Ritmas”. Vėliau mažajai scenai tapus per ankšta S. Povilaitis pradėjo koncertuoti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Nemuno žiburių” ansambliu, o vėliau ir su „Nerijos” bei M. Suraučiaus ansambliais. Netrukus tapo gerai žinomu visoje šalyje. Per penkiasdešimt muzikalių metų S. Povilaitis surengė keliolika tūkstančių koncertų ir išleido net 22 albumus.

„Siemens“ arenos BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki vasario 17 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val.

Bilietai į visus koncertus Tiketoje.