Sting

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Turą „Back to Bass Tour“ Stingas pradėjo praėjusių metų rudenį, šie jo koncertai skirti pažymėti solinės karjeros 25-mečiui. Naujųjų gastrolių koncertuose skamba visi garsiausi ir labiausiai Stingo gerbėjų pamėgti kūriniai ne tik iš dainininko asmeninio, bet ir grupės „The Police“ repertuaro. Tiesa, daugumai ne vieną dešimtmetį pasaulį džiuginusių kūrinių specialiai šiam turui buvo sukurtos naujos, energingos aranžuotės. Stingo solinės karjeros 25-mečiui buvo išleista ir puikiai muzikos kritikų įvertinta muzikanto darbų perspektyva – trijų kompaktinių plokštelių ir vieno DVD su anksčiau neviešinta medžiaga iš atlikėjo koncertų rinkinys, pavadintas „Sting: 25 Years“.

Nors Lietuvoje jau esame girdėję Stingą dainuojant jautriai ir lyriškai, šįsyk koncertas turės daugiau roko prieskonio, mat „Back to Bass Tour“ gastrolių metu atlikėjas keliauja su gyva penkių muzikantų grupe. Scenoje kartu su Stingu pasirodys ilgametis jo bendražygis, gitaristas Dominicas Milleris, gitaristas Rufusas Milleris, būgnininkas Vinnie Colaiuta, elektriniu smuiku grojantis Peteris Tickellis ir žavi vokalistė Jo Lawry.

Stingas Kaune klausytojus džiuginti ketina skirtingų savo karjeros etapų kūryba – pasirinktinai jis dainuos muziką tiek iš debiutinio, 1985-ųjų albumo „The Dream Of The Blue Turtles“, tiek ir iš vėlesnių jo muzikos rinkinių. Ypač publikos ausis glostys tokie hitai kaip „Desert Rose“,  „Fields of Gold”, „All This Time”, „Message In A Bottle” bei kiti.

Bilietai ticketpro.lt