SunSay

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Su žymiausiais muzikos vardais dirbantys vakarėlių organizatoriai ir garso sistemų guru SOUNDBOYS.LT rugsėjį ruošia išskirtinį Vilnius Music Week 2013 preparty su lietuvių numylėta ukrainiečių grupe SUNSAY.

Po charizmatiškojo grupės lyderio SUN vardu slepiasi buvęs kultinių 5’nizza vokalistas Andrey Zaporozhets, turintis su niekieno kito nesumaišomą balsą, skambėjusį daugelyje šalių. Žavintis perfekcionistišku atlikimu ir virtuozišku vokalu lyginamas su Bob Marley, SUN su gyva grupe Lietuvoje yra įgyvendinęs bendrą projektą su Alina Orlova ir su buvusiu „Fugees“ atlikėju John Forte, taip pat žinomu kolaboracija su „Black Eyed Peas“ ir Maiklu Džeksonu.

Grupės SUNSAY savitą gyvai atliekamą fusion/funk/reggae stilių samplaiką lietuviai turėjo galimybę išgirsti ne vieną kartą. Lietuvoje visuomet sulaukiantys šilčiausio publikos priėmimo, šį rugsėjį ukrainiečiai atvyksta į Vilnių pristatyti savo ketvirtąjį experimental/reggae albumą „Blagodari“, kuriame, kaip yra sakęs vokalistas SUN, sudėti giliausi jo išgyvenimai.