Šv. Valentinas su Depeche Mode Tribute ir Studio Maruko

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Valentino dienos proga muzikinėmis puokštėmis jus užpils „Studio Maruko“ ir nuostabių rožių dygliais subadys DMT (Depeche Mode Tribute project).

Naujasis projektas DMT – tai Rimanto B. (vokalas, aranžuotės), Skirmanto B. (gitara) ir Maruko (vokalas, klavišiniai, aranžuotės) kolektyvas, atliekantis „Depeche Mode“ kūrybą. Kiekvienai šaliai, kurioje yra daug „Depeche Mode“ fanų, dera turėti „depešų tribute’ą“.

Šįkart tuo užsiima ne Lietuvos popsistai, paprastai grojantys visokias saldybes, o alternatyviosios – punk ir metalo – scenos atstovai, taigi reikia tikėtis, kad Depeche Mode kūrinių interpretacijose tinkamai atsispindės originalo tamsioji pusė. Bus atlikta dalis šio klasikinio projekto programos. Tai bus antrasis grupės pasirodymas.

“Studio Maruko” yra synth-folk-punk atlikėjas, kurio 90% kūrybos yra apie meilę, o 10% – apie nelaimingą meilę. Originalios aražuotės ir elektroninės muzikos tembrai leis smagiai pašokti pagal EBM, avangardo, trashpop ir synthpop stiliaus dainas. Marukas sugros ir „Erasure“ kūrinį „Breath of Life“, kurį laiko viena įdomiausių Vince Clarke ir Andy Bell dainų.

Abu šie kolektyvai gros synthpop muziką. Žinoma, Depeche Mode padaryta įtaka Studio Maruko kūrybai yra neabejotina.