Vasaros startas su LEON SOMOV ir JAZZU

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

Pilnas koncertų sales pritraukiantys LEON SOMOV ir JAZZU, savo gerbėjus pradžiugins dar vienu gyvo garso koncertu. Vasariškas, lengvesnis už orą Jazzu balsas ir dueto atliekamos elegantiškos, spalvingos melodijos birželio 8 d. suskambės Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.

 „Dabar prasideda toks laikas, kai žmonės vakarus ir savaitgalius mieliau leidžia gamtoje, prie ežero ar upės, mėgaujasi saule, šiluma ir ilgais romantiškais vakarais, todėl šis mūsų koncertas tarsi simboliškas palydėjimas į vasarą,“ – sakė Jazzu, šiuo metu daugiausia jėgų atiduodanti naujo albumo įrašams Stokholme.

Po Jazzu pseudonimu besislepianti Justė Arlauskaitė koncertuodama Šv. Kotrynos bažnyčioje ne kartą yra atviravusi, jog ši erdvė jai yra ypatinga. Būtent dėl to, Lietuvoje ir Europoje pilnas koncertų sales pritraukiantis duetas, pasirodymams renkasi širdžiai mielą vietą.

„Čia tvyro nepaprasta aura, ką dažnai sako ir mūsų klausytojai. Ten ir mūsų dainos skamba visai kitaip, nei kitose koncertų salėse. Mes visada labai džiaugiamės galėdami koncertuoti Šv. Kotrynos bažnyčioje ir stengiamės, kad kiekvienas koncertas būtų įsimintinas,“ – sakė J. Arlauskaitė.

Koncerto lankytojai išgirs ne tik gerai žinomas, hitais tapusias dainas, bet ir vos prieš kelias dienas klausytojams pristatytą naująjį kūrinį „You Don‘t Know My Name“. Leon Somov ir Jazzu pasirodymą papildys Darius Rudis (būgnai) ir Domas Aleksa (bosinė gitara).

Pasitikite vasarą kartu su Leon Somov ir Jazzu.

BILIETUS STVERKIT ČIA.