Vilnius music week 2013

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

2013-09-06 | PENKTADIENIS

VINCO KUDIRKOS AIKŠTĖ

18:00 – 22:00 val.

 

18:00 | PROPER HEAT http://www.youtube.com/watch?v=Cct_ZAGxMw8

19:00 | KEYMONO http://www.youtube.com/watch?v=BJCIEF8n4nw

20:00 | TWNKL http://www.youtube.com/watch?v=thI0JjMhcRs

21:00 | BALTASIS KIRAS http://www.youtube.com/watch?v=UDIpGCOgYyY

 

LUKIŠKIŲ AIKŠTĖ

18:00 – 22:00 val.

 

18:00 | MOMEND (LV) http://www.youtube.com/watch?v=kxWe7lb0s10

19:00 | THE PERFECT PILL http://www.youtube.com/watch?v=UAAoZNQ0fXY

20:00 | AKUTE (BY) http://www.youtube.com/watch?v=x7MddY4GI8M

21:00 | MONKEY TANK http://www.youtube.com/watch?v=p6uBRPflP5g

 

DRAMOS TEATRO NIŠA (Gedimino pr. 4)

18:00 – 22:00 val.

 

18:00 | ELECTRIC LADY http://www.youtube.com/watch?v=kXNXEVQucPw

19:00 | EGLĖ SIRVYDYTĖ http://www.youtube.com/watch?v=PILGDMowBVo

20:00 | SHEEP GOT WAXED http://www.youtube.com/watch?v=gC5NorawflM

21:00 | INNUENDO http://www.youtube.com/watch?v=4ydY-ZvlzZQ

 

VASAROS TERASA (MOKYTOJŲ NAMŲ KIEMELIS) (Vilniaus g. 39)

19:00 – 22:00 val.

 

19:00 | SUNSAY (UA) http://www.youtube.com/watch?v=eUlxmbrNN7o

 

LIETUVOS TEATRO, MUZIKOS IR KINO MUZIEJAUS KIEMELIS (Vilniaus g. 41)

18:00 – 22:00 val.

 

18:00 | Z ON A x BJELLE

http://www.youtube.com/watch?v=uZeANFVrUuE

19:00 | KARMA

http://www.youtube.com/watch?v=VyYzkVtv-u8

20:00 | THE SOUND POETS (LV)

http://www.youtube.com/watch?v=BNvyeBHRek0

21:00 | MOVO

http://www.youtube.com/watch?v=8CsRsXfWsak

 

STUDIO 9 (Gedimino pr. 9)

AFTER HOURS | 22:00 – 03:00 val.

 

22:00 | ZHILL (Bagpak Music)

01:00 | BILL BREWSTER (DJ History / Low Life, UK)

03:00 | ST. STEREO (Love in slow motion / zip fm)

https://www.facebook.com/events/406206562812304/

 

KAS KAS (Islandijos g. 4)

23:00 – 02:00 val.

 

23:00 | M&D SUBSTANCE FEAT JUSTIFY

http://youtu.be/4SyAgDjT9S4

00:00 | ECHOES

http://www.youtube.com/watch?v=JV6YK_O6cC8

01:00 | BEISSOUL & EINIUS/SHKĖMA

http://www.youtube.com/watch?v=aF8TQV9HEjw

 

2013-09-07 | ŠEŠTADIENIS

 

KATEDROS AIKŠTĖ

21:00 – 23:00 val.

 

21:00 | GOLDEN PARAZYTH

http://www.youtube.com/watch?v=oaY1yVtOzbY

 

VINCO KUDIRKOS AIKŠTĖ

16:00 – 22:00 val.

 

16:00 | WITHOUT LETTERS

http://www.youtube.com/watch?v=_4-JMSpgPss

17:00 | DEEPER UPPER

http://www.youtube.com/watch?v=ibzomb2_coI

18:00 | FERAL

http://www.youtube.com/watch?v=Le6-Z8dvv8s

19:00 | GARBANOTAS BOSISTAS

http://www.youtube.com/watch?v=2maoLX5Kq6k

20:00 | MARKAS PALUBENKA

http://www.youtube.com/watch?v=d8_oL1BIMNk

21:00 | ARROGANTICS

http://www.youtube.com/watch?v=_k1B2cEYiZ4

 

LUKIŠKIŲ AIKŠTĖ

16:00 – 22:00 val.

 

16:00 | CANDEE TRAIN

http://www.youtube.com/watch?v=I55NXDOjgx4

17:00 | MOOD SELLERS

http://www.youtube.com/watch?v=43XwP5jtJFU

18:00 | FUN CLOCK

http://www.youtube.com/watch?v=QiGSyuKFo4w

19:00 | LOS TURBOS

http://www.youtube.com/watch?v=AuWz5BegdsE

20:00 | CLOVER CLUB (BY)

http://www.youtube.com/watch?v=NYxp_cTkgF0

21:00 | PARARA (LV)

http://www.youtube.com/watch?v=RS14xZn0m6k

 

DRAMOS TEATRO NIŠA (Gedimino pr. 4)

16:00 – 22:00 val.

 

16:00 | BASI

17:00 | JOURNEY OF MINTYRIA

http://www.youtube.com/watch?v=y7io5nUPX88

18:00 | FEEDBAK

http://www.youtube.com/watch?v=kcd87RP-4nk

19:00 | THE ARTRACE

http://www.youtube.com/watch?v=mafi7WFVubE

20:00 | ŠARŪNAS PETRUTIS

http://www.youtube.com/watch?v=pNHFf98sBlk

21:00 | ALICE WAY

http://www.youtube.com/watch?v=ID1R-Ysi4qk

 

VASAROS TERASA (MOKYTOJŲ NAMŲ KIEMELIS) (Vilniaus g. 39)

20:00 – 22:00

 

20:00 | ELEPHANTS FROM NEPTUNE (EE)

http://www.youtube.com/watch?v=_vrsIgxBfYc

21:00 | THE TOOBES (BY)

http://www.youtube.com/watch?v=19pl0JjkQfQ

 

LIETUVOS TEATRO, MUZIKOS IR KINO MUZIEJAUS KIEMELIS (Vilniaus g. 41)

15:00 – 21:00 val.

 

15:00 | LIEPA MAKNAVIČIŪTĖ

http://www.youtube.com/watch?v=RDeMs3t8Lcg

16:00 | MINDAUGAS JUKNYS

17:00 | WOLF LIKE ME

http://www.youtube.com/watch?v=pUtqsG9zhJM

18:00 | AI ŠEIP BIČIUKAI

19:00 | NOTA

http://www.youtube.com/watch?v=yPlPLGkOUeQ

20:00 | ALINA ORLOVA

http://www.youtube.com/watch?v=ZRE06KthOdI

21:00 | ŽALVARINIS

http://www.youtube.com/watch?v=p1SOUdM60Z0

 

SOUL BOX (Vilniaus g. 33)

23:00 – 02:00

 

23:00 | VERSLO RIZIKOS REZERVAS

http://www.youtube.com/watch?v=l77Roah6wfs

00:00 | DRIEZHAS

http://www.youtube.com/watch?v=_9VbdSD_UFI

01:00 | UMIKO

http://www.youtube.com/watch?v=6SBvylirn7c

 

STUDIO 9 (Gedimino pr. 9)

AFTER HOURS | 22:00 – 03:00 val.

 

22:00 | SAMUEL TANGE (minimal.lt / zip fm)

01:00 | ZULUZAS LIVE (Shaded)

02:00 | VALDEMAR (Bathhouse)

https://www.facebook.com/events/406206562812304/

 

2013-09-08 | SEKMADIENIS

 

VINCO KUDIRKOS AIKŠTĖ

17:00 – 20:00 val.

 

17:00 | BANDA DZETA

http://www.youtube.com/watch?v=UQgaUOwdJgQ

18:00 | JURGA

http://www.youtube.com/watch?v=0TM95-5hmDE

19:00 | KURAK

http://www.youtube.com/watch?v=IGJVfSY4vJk

 

LUKIŠKIŲ AIKŠTĖ

16:00 – 20:00 val.

 

16:00 | PILNATYS

http://www.youtube.com/watch?v=AxjrV6wUaVo

17:00 | SWEETSALT

http://www.youtube.com/watch?v=88VxOY2QGRc

18:00 | TENFOLD RABBIT (EE)

http://www.youtube.com/watch?v=T8OBqTLR_mQ

19:00 | ASTRO’N’OUT (LV)

http://www.youtube.com/watch?v=ST6pZI8Oza0

 

DRAMOS TEATRO NIŠA (Gedimino pr. 4)

17:00 – 20:00 val.

 

17:00 | MARTIN WALL

http://www.youtube.com/watch?v=hBow-um9KK0

18:00 | KAMANIŲ ŠILELIS

http://www.youtube.com/watch?v=xaT_MbxnS28

19:00 | BA.

http://www.youtube.com/watch?v=DKjLuqeUzCw

 

VASAROS TERASA (MOKYTOJŲ NAMŲ KIEMELIS) (Vilniaus g. 39)

18:00 – 21:00

 

18:00 | GIEDRĖ

http://www.youtube.com/watch?v=AL8SWZ4SxQc

19:00 | SUICIDE DJS

http://www.youtube.com/watch?v=I_RaF-7dqZM

20:00 | PeR (LV)

http://www.youtube.com/watch?v=GtLE07Zxt7c

 

LIETUVOS TEATRO, MUZIKOS IR KINO MUZIEJAUS KIEMELIS (Vilniaus g. 41)

15:00 – 21:00 val.

 

15:00 | WILD REASON

http://www.youtube.com/watch?v=mEKh-MEs3GQ

16:00 | THE INDEPENDENT

http://www.youtube.com/watch?v=kM3jSEnx1OQ

17:00 | UP-LIFTERS

http://www.youtube.com/watch?v=A_UMEjT6mjQ

18:00 | FLOODS & CROWNS

http://www.youtube.com/watch?v=nzOnMfl091g

19:00 | FANS OF THE SKY

http://www.youtube.com/watch?v=p8hC1p4vnsU

20:00 | KAZAM

http://www.youtube.com/watch?v=XZjHn12Gc6E

 

SOUL BOX (Vilniaus g. 33)

16:00 – 21:00

 

16:00 | 4 OF A KIND

http://youtu.be/OhQ-I-n5mkc

17:00 | VILKŠU PA MUGURU

http://www.youtube.com/watch?v=1i1WeYwGU50

18:00 | NERVAS

http://www.youtube.com/watch?v=Wo4K2URl-Xs

19:00 | SHAMANNA BUG

http://www.youtube.com/watch?v=ym383aEySzM

20:00 | TBA

 

KAS KAS (Islandijos g. 4)

21:00 – 00:00 val.

 

21:00 | GERAI GERAI FEAT. KAMI

http://www.youtube.com/watch?v=GanZvjcFdYU

22:00 | ELECTRONIC I

http://www.youtube.com/watch?v=PRZpCK30kU0

 

Daugiau informacijos: www.musicweek.lt