Vilnius Whisky Festival 2019

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausia viskio paroda Baltijos šalyse. 2019 balandžio 6 dieną ji po vienu stogu sukvies viskio platintojus ir vartotojus jau ketvirtą kartą. Į parodą kasmet atvyksta vis daugiau svečių iš viskio daryklų įvairiuose pasaulio kraštuose, todėl renginio lankytojai turi puikią galimybę susipažinti su jais bei paklausyti viskio istorijų iš pirmų lūpų.

Parodos tikslas yra kelti viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, gilinant vartotojų žinias apie šį gėrimą. Renginyje svečiais turės galimybę paragauti didžiąją dalį Lietuvoje platinamų viskių.

BILIETAI | Bilietus galite įsigyti The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams Pilies g. 25, Vilniuje ir Tiketoje.

Į renginį svečiai įleidžiami nuo 20 metų.

STANDARTINIS BILIETAS | Vieno bilieto kaina: nuo 2018 gruodžio 1d. iki 2019 balandžio 5 d. – 35 €; renginio dieną – 40 €. Su šiuo bilietu lankytojas galės būti „Vilnius Whisky Festival“ parodoje neribotą laiką, ragauti pagrindinėje festivalio salėje pristatomus viskius, panaudodamas kartu su festivalio programėle gautus kuponus, ragauti viskio ir maisto derinius bei kokteilius.

VIP BILIETAS | Vieno bilieto kaina 100 €. Įsigydamas „VIP Bilietą“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis bei papildomai įgis galimybę pakliūti į „VIP salę“. Šioje uždaroje salėje bus pristatomi ir ragaujami brandesni, ribotu tiražu išleisti viskiai. „VIP salė“ salėje bus pristatoma daugiau kaip 60 rūšių viskio. „VIP bilietas“ bilietų skaičius yra ribotas.

VAKARINIS BILIETAS | Bilieto kaina 25 €. Įsigydamas „Vakarinis bilietas“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis, tačiau jam bus ribojamas laikas. Lankytojai su šiuo bilietu į „Vilnius Whisky Festival“ parodą bus įleidžiami nuo 16 val. ir jame galės būti iki renginio pabaigos. „Vakarinis bilietas“ bilietų skaičius yra ribotas.

Pateikus bilietą prie parodos įėjimo lankytojams bus uždėtos festivalio apyrankės, su kuriomis jie galės judėti po festivalio erdves. Taip pat, gaus degustacinę taurę, bei parodos programėlę su viskio atrakcijų kuponais.

KONTAKTAI | info@vilniuswhiskyfestival.lt | +370 682 21621 | +370 671 76308