L. van Bethoveno kūriniai fortepijonui

« Atgal į Renginių Sąrašą
This event has passed.

„Visi L. van Bethoveno koncertai fortepijonui I“

L. van Beethoven. Koncertas fortepijonui su orkestru Nr. 1, C-dur, Op. 15

L. van Beethoven. Koncertas fortepijonui su orkestru Nr. 2, B-dur, Op. 19

L. van Beethoven. Koncertas fortepijonui su orkestru Nr. 3, c-moll, Op. 37

„Atkreipkite dėmesį į šį jaunuolį – ateityje apie jį kalbės visas pasaulis“ – pranašiškus W. A. Mozarto žodžius, skirtus Bethovenui, galime pritaikyti ir jaunam bei talentingam pianistui Lukui Geniušui, kuris, kaskart sugrįždamas į Kongresų rūmų sceną, stebina naujais iššūkiais. Klausytojų mylimas dėl savo nuoširdumo, paprastumo ir meilės muzikai, o muzikos kritikų liaupsinamas už tai, kad nepasiduoda norui sužavėti aplinkinių, kuris toks artimas jo amžiaus atlikėjams, ir lieka ištikimas sunkiai savo misijai – skausmingoms modernaus atlikimo stiliaus paieškoms, kurios atlieptų šių dienų dvasią.

Šį, jubiliejinį koncertų sezoną, išgirsite tikrą sensaciją – visus penkis Bethoveno koncertus fortepijonui, kuriuose išgirsite visą didžiojo klasiko kelią, ieškant savojo stiliaus: nuo pirmųjų koncertų, alsuojančių Mozarto ir Haydno intonacijomis iki didingojo „Imperatoriškojo“.

30% nuolaida galioja perkant į abu „Visi L. van Bethoveno koncertai fortepijonui I“ ir „Visi L. van Bethoveno koncertai fortepijonui II“ koncertus.