Saulėtai šeštadienio popietei: Proper Heat, Ele7, IJO, Mikrokristal, Soulsonic – tokia šios savaitės LT muzika (vol. 4)

Na, tokio zavalo „Soundcloude“ dar nebuvo! Tiek daug ir tokios kokybiškos muzikos, kuri verčia ir judint klubus, ir medituot įsitempus, ir tiesiog relaxuot atsipalaidavus dar nebuvo. Viso į top-5 pretendavo ~10 gabalų, tad stati dilema buvo ką atrinkt! Įpūsėjus savaitei rodės, kad įrašas bus koncepcinis, t.y. šokių muzika. Bet po to prasidėjo nuostabūs „klausymui“ skirti gabalai. Tad mėgaukitės geriausia Lietuviška muzika pagal kult.lt. Te saulė nuo šiol šviečia visados!

1. Proper Heat – Invisible Dance

Iš didžėjų stovyklos interiu ėmiau kol kas tik iš mr. Daimon. Kuomet prieš porą mėnesiu išgirdau Martin Virgin sukurptą „Night Drive“ pasakiau, kad jis bus tas antrasis pakamantinėtasis. Tačiau kaip sykis po to jo kūryboje – štilis (o vien DJiška sritis juk nėra tokia įdomi pokalbiui, bent man). Bet galiausiai štai šią savaitę pasirodė jo ir dar kelių čiuvakėlių projekto „Proper Heat“ nuostabus hauz stilistikos darbelis. Martynai, išleisk albumą ar bent EP ir konstruojam intervą! 🙂

2. Ele7 – 333 (radio version)

Kažkada šie berniokai buvo rimti pacanai. Dabar suaugo, įgijo patirties ir tik vienas malonumas linksėt pagal jų naujausią dainą, kuri yra brandi ir įtaigi. Ji prasideda ramiai, savo pulsacija hipnotizuojančiai kelia nuotaiką į viršų, kol galiausiai tu pamatai vaizduotėje kaip su sidabriniu kabrioletu skuodi vasaros link.

3. Studio Express – Ten Summer Days

Pajūrietis ir nenuilstantis talentas IJO šią savaitę pasidalino net trimis archyviniais gabalais. Savo nuožiūra atrinkau nuotaikingiausią, atsipindintį to kas spinduliuoja už lango. „Studio Express“ jis sako, kad tai jo šalutinis projektas, o daina įtakota „mid-90s of radio mixes“. Labai smagus easy listeningas, kaip geriausiais „Computer Pop“ albumo laikais.

4. Mikrokristal – Sukasi Laikas

Nerealus chilout gabalas. Su IDM elementais, pagardintais lounge bei minimal potėpiais. Bet who cares about those definitions? Geriau paklausykit. Tai gabalas iš Kovo 18-tą pasirodysiančio jo albumo „Hidden Way Between Some Rains“. Manau, neabejoju, kad įsigysiu!

5. Živilė & SoulSonic – Werewolf

Top-5 užbaigia NUOSTABI electro-akustinė baladė. Pasakiškai melancholiška atmosfera, lo-fi įrašu brazdinama gitara, už dūšios stveriantis vokalas ir elektronščiko „Soulsonic“ elektroniniai pasažai itin taikliai sumeistrauti ant viršaus. Živilė jam šį demo įrašą atsiuntė, o jis nepatingėjo iš jo padaryt kai ką dar nuostabesnio. Ir ne veltui. Sveikinimai, puikus darbas!

***

Tad toks tas top-5 šiai nuostabiai šios savaitės šeštadienio popietei (jei dar neišlėkėt Trakuosna kibinų). Galiu dar pasakyt, įdomumo dėlei, kokia žoska konkurencija buvo sudarinėjant šį rinkinį, nes į jį nepateko „Downtown Party Network“ puikus „Depeche Mode“ super hito remixas (nes jis ir taip paplitęs internete). Tada „Monday Jazz“ globotinio „Wasted Gaze“ puikusis „Cry On“ (dėl tos pačios priežasties). Bei atlikėjo Eddy Oss melodinga spacy pasakitė „Envy Visions“, kuri man labai patiko. Bei dar keletas kavalkų. Tad puiki savaitė Lietuviškai muzikai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *