Savaitgalio rytui: naujausia Lietuviška muzika (vol. 3)

Pamažu tai jau tampa tradicija – šeštadienio rytui jums pateikti visiškai šviežių ir kokybiškų Lietuviškų muzikinių naujienų. Garso pavidalu, kas be ko. Pirmoji rinktinė buvo labai elektroniška, antra – nepaprastai eklektiška, o ši – tiesiog apjungiantis į vieną, žudančiai vienas į kitą nepanašaus skambesio kūrinius. Nuo dark ambient iki punk, nuo Vilnius house iki chillouto. Have fun!

 

1. Mikrokristal – Forest Walk – (Updated Vibration Edit by Chandanam)

Labiausiai patikęs kūrinys iš visų atrinktųjų. Ne kartą teko gyvai klausyt šio vaikino ir po Mikrokristal ir po Chandanam slapyvardžiais. O šis kūrinys – abiejų alter ego susijungimas. Gaivus, pozityviai vibruojantis, lengvas ir melodingas. Žodžiu, visi elementai, kurie man imponuoja muzikoje ir tinka pradėti dienai.

2. Mario & Vidis – Warung

„Silence“ dueto tvarinys. Ir kas svarbiausia su savo istorija, mat jį jie sukurpė prieš pat užlipdami ant scenos Braziliškame klube „Warung“. Ir pasak jų – publika nepaprastai šiltai priėmė gabalą, ko pasėkoje jį jie grojo net du kart. Tad patys paklausykit. Aštru!

3. Dimeth Trip – Variation Plane (2012)

Tai kūrinys iš rinkinio, kuris buvo suręstas, jau kultiniu tapusio renginio Anykščiuose „The Machine… vol. 3“, (kuriame grojo patys „Nurse With Wound“) proga. Man šios grupės pasirodymas be konkurencijos buvo geriauisas tą vakarą po žymiųjų headlinerių. Tad ir kūrinys pateikiamas kiek žemiau – nepėsčias.

4. Fr33k – Second (Original Mix)

Nieko niekad nesu klausęs iš šio šokių muzikos kūrėjo ar juolab apie jį girdėjęs. Bet neveltui jį vakar prisidėjau į draugus soundcloude. Iš ties smagus minimal tech, tinkanmas leisti kaip fonui kepant omletą.

5. Tytia Mina Teremina – Inesa ir Ilona

Khm, khm… Na, daug kas žino šiuos veikėjus. Ir šią savaitę jie pasidalino dviemis „slaptais archyvas“. Tad čia tau ne šuns pyfas! Iš tų dviejų atrinkau ramesnį, melodingesnį ir šiaip KLAUSOMĄ. Kaip visada vienas iš kertinių dalykų yra šios dainos žodžiai. So, listen and riot!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *