Savaitgalio rytui: Lietuviška šviežia muzika (vol. 1)

Zavalas soundcloude! Tiek daug įdomios LT muzikos vos per kelių dienų laikotarpį retai ir būna. Parinktame 5 gabalų rinkinyje figūruoja, kaip bebūtų nekeista, Lietuviškajam intravertizmui būdinga elektronika. Tačiau yra ir polka pagal kurią šokama grojant triūboms. O panko Mario Maruko iš grupės „Sportas“ nedėjau specialiai, nes kiek gi galima kišt visokius šūdukus į eterį..? Davai gi pavaryk dar praeitą pavasarį pažadėtą normalų longplėjų!

1.      NÜM NÜM – Ocean

Mano jų visų laikų kiek girdėjau geriausias gabalas yra „My Baby is Gone“. Taipogi labai patiko jų koncertas XI20 rūsyje, per berods „TARP“ festą. Kažkada senai. Na, ir štai po metų tylos – naujas gabalas. Prisipažinsiu – savotiškas jis man. Bet šiaip ar taip su didžiuliu nekantrumu jau laukiu jų pasirodymo „Kablyje“ Sausio 11 dieną!

2.      UMIKO (little bird) – Heard

Šitą mergaitę teko klausyti per Vilniaus Kino Šortų festivalį klube „Propaganda“. Na toks… keistas koncertas, nes be jokios atmosferos, nejaukus. Bet va muzika šios merginos daugiau nei patiko, dėl to išsėdėjau ir klausiau it įbestas beveik visą jos pasirodymą. Kažkaip lyg ir retokai ji koncertuoja.

3.      Banda Dzeta – Turkish It – Trash Ukulele – live @ XI20, 2012.12.14

Gyvai atlikas, visiems žinomame ir tuo pačiu niekam nežinomame rūsyje. Žoskai čaižus gabalas. Bet gal kam nors tai bus kaip super geras žadintuvas šį rytą! Kada gi pagaliau pavyks pamatyt šią gaują gyvai..? Reikia varyt i Baltic Balcan tosofkę kada – nėr kur dingt.

4.      Karolis Buržinskas – 人生は美しいです

Karolis Buržinskas yra du žmonės viename, tai – ir visiškas idiotas, ir tuo pačiu talentingas muzikos kūrėjas, bei nepaliaujamas eksperimentatorius. Pankas, žonglierius ir džiokeris. Apie jo visus projektus net nežadu pradėt, geriau paklausykit ką jis prikūrė besimasturbuodamas pagal Hentai.

5.      Girių Dvasios – Viltis (unreleased)

Na, ir šio ryto naujausios LT muzikos top-5 užbaigia labai ramus, svaigus, rytmetiškas ir su šlakeliu, dar nuo Kalėdų, likusio sniego. „Another dub tune with a bluesy guitar” – sako kūrėjas, o mes juk visi taip mėgstame gitaras… Ar bluesy, ar rock, ar heavy metal!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *