Kultūrnamis

Lemon Joy

Lemon Joy pradėjo savo 25-ių metų jubiliejų: šiandien – Šiauliai, rytoj – Vilnius

Autorius: Data: 2019/03/08 Kategorija: Aktualijos Peržiūros: 3294

Grupė „Lemon Joy“ išparduotu koncertu Alytaus miesto teatre praeitą savaitgalį pradėjo savo 25-erių metų gimtadienio turą. Iš viso muzikantai surengs septynis šventinius koncertus. Šiandien „Lemon Joy“ lankysis Šiauliuose, o rytoj – Vilniuje.

Skaityti daugiau »

Lemon Joy „Willkommen“ pristatymas: krikštynas lydėjo įspūdingos meilės apraiškos

Autorius: Data: 2017/02/17 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 5002

Prisipažinsiu, kai pasigirdo pirmieji žurnalistiniai reveransai apie artėjantį legendinių Lemon Joy naujausio albumo „Willkommen“ pristatymą, mane užliejo skepticizmo banga. Kai grupės istorijoje telpa beveik ketvirčio amžiaus patirtis, imi svarstyti, ar naujas koncertas nėra bandymas rėplioti ant scenos tik tam, kad n-tąjį kartą išrasti dviratį. Daug maž, parodysim tai, ką jau patys mintinai mokat, tik su […]

Skaityti daugiau »

„Karklė‘12“: didžiausias vasaros siurPrizas

Autorius: Data: 2012/08/24 Kategorija: Atsiliepimai Peržiūros: 9044

„Mumiy Troll“, Andrius Mamontovas, Somov su Jazzu, „Lemon Joy“, Markas Palubenka – visi jie ir likę kiti buvo jau kultu šią vasarą betampančiame festivalyje „Karklė“. Renginys šis dar visiškai jaunas – pamenu, primą kartą į jį dėmesį atkreipiau pernai, kuomet jis buvo rengiamas viso labo antrą kartą, bet tą kart nugalėjo kitas pajūrio kurortas – „Satta Outside“.

Skaityti daugiau »