„Nikon“ pristatė ilgai lauktą fotoaparatą D600

Pa-ga-liau. Pasirodo, kad 13-ta gali būti ir gerą naujieną atnešančia diena. Vakar „Nikon“ pristatė daugelio ilgai lauktą ir apkalbėtą fotokamerą D600. Ji pasižymi tuo, kad yra pati lengviausia, mažiausia ir pigiausia pilno kadro matricos tipo kamera pasaulyje. Pilnas Kadras (full frame) gi sąlygoja tai, kad juo galima išgauti daug geresnę nuotraukos kokybę, bei tokiu aparatu objektus galima fotografuoti platesniu kampu. Tad D600 prilygsta gerai juostinei fotokamerai (čia atmetus tai kokia optika ant jos „užmauta“).

Nors buvo spėliojama, kad D600 kaina bus itin maža, t.y. apie 1500 dolerių, tačiau spekuliacija nepasitvirtino – gamintojai šį firminį daiktą nuo Rugsėjo 18-tos pardavinės už 2100 dolerių sumą. Jau dabar Amazon.com jį galima pre-orderinti, ko pasėkoje yra galimybė gaut nuolaidą (kuri svyruoja tarp 100 ir 200 dolerių) tam tikriems “Nikkor” objektyvams. Priešlaikinio užsakymo paslauga kol kas taikoma tik Amerikietiškame Amazone.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z1-BD9S08UQ&feature=g-hist[/youtube]

Neperseniausiai „Nikon“ pristatė, ko gero, dar labiau apkalbėtą D800 kamerą, bei aparatą profesionalams D4. D600 kaip žinia yra pradinio lygio pilno kadro kamera, tačiau jau dabar žinoma, kad savo kokybe ji ne kaži ką nusileidžia kur kas prabangesniam pirmtakui D800. Pastarasis modelis skirtas (ar orientuotas) į reklamos agentūroje dirbančiųjų segmentą, tad to pasėkoje jo jutiklis yra 36 megapikselių dydžio (suprask, plakatams ir stendams įamžinti), o kaina 3000 dolerių.

Gi D600 nuotrauka bus kur kas kompaktiškesnė (matricos maksimali raiška – 24 MP), ko pasėkoje aparatas tampa kur kas patogesniu taupantiems vietą kompiuterio standžiajame diske. Ši kamera kas be ko gerai filmuoja, su ja bus galima išgaut krūvas įvairiausių efektų, bei tokie dalykai kaip iškraipymų korekcija, perspektyvos valdymas, „fish-eye“ ir pan. yra lengvai įgyvendinami.

„Vilbra“ va sakė, kad šį dalykėlį gaus „link rugsėjo galo“, o pas juos jis kainuos apie 8000 litų. Kadangi tai yra beveik 3000 dolerių, to pasėkoje visų aparato laukusiųjų akys turėtų krypti į amazon.co.uk puslapį.


Žymos:, , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą