Lietuviškos giesmės #1: Few Nolder, Nightjar, Corbie, Leon Somov, Kafka

Na, nors visada iki šiol dėdavau į Lietuviškas Giesmes tik per einamą savaitę išleistus ir labiausiai kabinusius gabalus, bet šįkart dedu kas buvo gero per pastarąsias tris. Nes šią savaitę dauguma muzikos kompozitorių (ar šiaip technačių) ilsėjosi. Šiaip ar taip, per praėjusias tris į tinklą buvo paleistas ne vienas šedevriukas. Tad atsirinkit, atsiloškit ir su arbata arba kava relaksuokit.

1. James Blake – Limit To Your Love (Few Nolder Edit)

Man visada patiko klausyt ilgų kūrinių. Ne tų standartinių po 3 ar 4 minutes, bet 6, 7 ar kad ir 30 minučių dark ambientines simfonijas. Tačiau kai kūrinys ilgas jis turi būt Geras. Ir štai tokių dainų specialistas yra Few Nolder. Patiko jo kompozicija pavadinimu “Sekssnee”, kuri buvo viena ilgiausių sutemos.net kompiliacijoje, patinka ir šis Blake’o editas kuris yra beveik 7 minučių, tačiau nei kiek neprailgsta.

2. Nightjar – Chase Of Heaven

Aš asmeniškai kažkaip pramiegojau tą visą dubstep bangą… Ko gero taip yra dėl to, kad tuo metu manyje reiveris po truputį numirinėjo užleisdamas vietą tamsaus ambiento muzikai ar šiaip metalui. Bet jei visas dubstepas toks svajingas kaip šitam kūrinuke, tai kodėl gi ne, klausyt galima.

3. Karolis Buržinskas – Pavasario Alėja

Rytai yra jėga. Ypač azietiški ir pavasariniai. Tad ko gero dėl to šis popsovas gabalas yra įtraukiamas tarp 5 įdomiausių trijų savaičių tope. Lengvas, gerai įsimenamas, gražiai sulipdytas. Plius kai už lango su orais katastrofos praktiškai vyksta (na, vasara baigėsi, žiema artėja), tai labai smagu bent mintimis paskraidyt po pavasarį.

4. Corbie – Naktis Ir Audra (voice By Tiškos Pievos)

Kur man visa tai labai girdėta? Jo, Driezhas. Jaučiasi ar tai įtaka ar dar kas, nes koncepcija gabalo ir netgi skambesys kažkuria prasme – labai panašūs. Tačiau šis kūrinys eina į penketuką, nes turi svarbiausią dalyką – savo energiją.  Su kuria mes pamirštame lyginimus, gretinimus ir tiesiog klausome.

5. Markas Palubenka – Planet Melancholia (Leon Somov remix)

Nors remiksų aš ne mėgėjas (tarkim nors Depešai yra mano mėgstamiausia grupė ir ją visi remiksuoja, tačiau remiksų pusėn net nepažiūriu), tačiau gerai pažįstamų Lietuvių darbus visada paklausau. Taip ir šįkart – labai patiko. Na, juk Somovas, ko norėt, ko gero ne vienas dabar per šypseną iškošėt.


Žymos:, , , ,

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą