Jean-Michel Jarre & M83 “Glory” – šios vasaros himnas? (AUDIO)

Jean-Michel Jarre mes visi puikiai pažystame, nes jis pas mus Lietuvoje visai neseniai net du kartus apsilankė. “Jean-Michelis juk yra elektroninės muzikos pionierius” – pasakoja Anthony Gonzalezas apie tai kaip ir kodėl M83 sutiko dirbti su JMJ. – “Jis ir jo darbai įtakojo ne tik mane bet ir kitus mano kartos elektroninės muzikos kūrėjus kaip “Daft Punk”, “Pheonix”, “Justice”…

Šie du vaikinai susitiko po vieno M83 koncerto Paryžiuje ir užkulisiuose iš karto pradėjo kalbėti apie bendrą darbą. „Šis pasiūlymas tai buvo tarsi vienos iš svajonių išsipildymas – dirbti su vienu iš mano pačių mėgstamiausių atlikėjų apskritai.“ – pasakoja apie darbo pradžią A. Gonzalezas. – „Demo man pasirodė iš ties stiprus. Jis buvo labai melodingas, o mes su Jeanu žinome, kad melodija yra pats svarbiausias dalykas kūrinyje“.

Tad Anthony su Jean-Micheliu iš kart kibo prie darbų ir šie vaikinai pradėjo siuntinėti vienas kitam idėją po idėjos, kol galiausiai singlas „Glory“ šiandien išvydo dienos šviesą. Istorinis singlas. „Mes nutarėme sulipdyti tarsi elektroninės muzikos himną, naudojant jo įstabų vokalą kaip raktą.“ – apie idėjos ypatumus kalba Jean-Michel Jarre. – „Aš įkomponavau tą tokį sunkų bytą į gabalą, kuris, mano nuomone labai tinka šiai dainai.

Kūrinį jau galima įsigyti iTunes. O ar tai būsimas vasaros himnas – štai galite patys nuspręsti iš šios jo nepilnos Youtube versijos:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5x8AvgjH2dw[/youtube]


Parašykite komentarą