Teroras Prancūzijoje: ne religija ar pabėgėliai, o vakarų civilizacijos apsileidiškumo pasekmė

Ne pabėgėliai kalti. Ne mes kalti, kad pabėgėlius įsileidom. O tiesiog turime vakarų civilizacijos politikų APSILEIDIMĄ kovoje su ISIS, su rytų barbarais. Pavieniai bombordavimai. Leidimas įsigalėti Bashar al-Assadui ir beveik jokio įsikišimo į Sirijos konfliktą, kas ir įtakojo pabėgėlių srautą į Europą, kartu su užsislaptinusiais teroristais jų tarpe ir tų pačių ISIS sutvirtėjimą, to pasėkoje. Pabėgėliai tik bėgo nuo karo ir bėgo dėlto, kad vakarų politikai pasyviai laukė, kad Sirijoje viskas susitvarkys vos ne SAVAIME.

Kaip ir su Putino atveju – vakarų politikos BEVILTIŠKAS PASYVUMAS. Jei, kaip JAV, kad nuciongino Sadamą Husseiną, būtų Europos vakarai nucionginę Bashar al-Assado barbarus ir sutvarkę Sirijos konfliktą LAIKU – nei pabėgėlių krizės nebūtų buvę, nei ISIS išsikerojimo, nei šios nakties išpuolių. O dabar tiesiog belieka tik DEBILIŠKAI runkeliams sakyt “o ką aš sakiau (dėl pabėgėlių)”. Arba „paminėsi mano žodį, kai tas pats bus Lietuvoje, kol juodašiknių neišvarysim“. Ir po to dar tie runkeliai išdidžiai taria „taip, aš rasistas“.

Vakarai nėra krizėj. Tai tik jau deja afteris su ilgalaike baisesne perspektyva. Visi klausia: ką siūlai daryti tada, kokią išeitį? Runkeliai su daug like’ų nesikuklina: išmest visus lauk nigerius, užblokuot sienas musulmonams ir t.t. Bet, gerbiamieji, šaukštai deja jau po pietų. Reikia naikinti ne pasekmes, o ŠAKNIS.

Islamo religija yra lygiai tokia pat taiki, kaip ir Budizmas, Induizmas, Krikščionybė, Judaizmas ir pan. Nei vienoje nėra žodžio tarp jų isakymų „žudyk“. O tiesiog žemė yra tokia planeta, kuri yra po statusu „human nature“, kas pasireiškia ligotam „tiesų“ interpretavimui, barbariškai „logikai“ ir papraščiausiam bei elementariausiam galios siekimui. Tai nesusiję su Dievu ar religija. Tai susiję su buku, buku žmogmi. Seniau barbarai buvo Krikščionys su „Kryžiaus žygiais“, dabar barbarizmo estafetę perėmė Musulmonai su „Alach Akbar“. Ir nieko čia nepadarysi. Ne religiją reikia kaltinti, o BUKĄ ŽMOGŲ – įsikalkit tai sau į galvą!

O Šaknys didžiosios krizės yra paprastos. Ne atstumti pabėgėlius, o skubus ir chirurgiškas Sirijos konflikto sutvarkymas. Itin stiprus atsakas ISIS ir Bashar al-Assado diktatūros sunaikinimas. Tik ar vakarai tam turės kiaušų kaip, kad Bushas prieš Sadamą Husseiną? Bus matyt. Tačiau ilgiau laukti, kaip pastebėjote, nebegalima.

 


Žymos:

SUSIJĘ:


Parašykite komentarą