Ilgąjį savaitgalį pasitikite su „Blitzrave“ vakarėlio žvaigždėmis – M. Dettmannu ir H. Oaks

Buvusioje radijo imtuvų gamykloje įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ šią sekmadienio naktį kviečia pasitikti su trenksmu „Blitzrave“ vakarėlyje. Renginio organizatoriai pasirūpino, kad elektroninės muzikos gerbėjai galėtų drąsiai šokti iki ryto, nes kita išaušus diena – visiems reiveriams laisva.

„Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, stipriai pasižyminti žmonių mase ir kokybišku reivu. Ne išimtis ir šis kartas – „Blitzrave“ grįžta su dar didesniu pajėgumu, kur ausis džiugins tikros elektroninės muzikos garsenybės.

Kovo 10 dieną „Lofte“ Vilniaus miesto klubinėtojų lauks įspūdinga naktis, kurios metu muzika liesis iki paryčių, o kūną privers judėti hipnotizuojantys ritmai.

Renginio organizatoriai ragina pavasarį pasitikti su tinkamu elektroninės muzikos kokteiliu ir naująjį „Blitzrave“ sezoną pradeda su Berlyno elektronikos krikštatėviu – Marceliu Dettmannu.

Marcelis Dettmann – didžėjus ir prodiuseris, pripažintas vienas įtakingiausių šiuolaikinio techno muzikos šalininkų. M. Dettmannas išlieka ištikimas savo šaknims, nuosekliai puoselėdamas savo elektroninės muzikos interpretacijas bei integruodamas meną į sceną.

https://www.youtube.com/watch?v=d3JU2as9bcE&t=630s

Berlynas yra laikomas didžiausia techno muzikos sostine, todėl nenuostabu, kad viso pasaulio klubinėtojų pamėgtas naktinis klubas „Berhainas“ samdo geidžiamiausius didžėjus, tame tarpe ir M. Dettmanną.

Atlikėjo vardas taip pat yra gerai žinomas pasaulinei internetinės muzikos transliavimo platformai „Boiler Room“. Projekto sesijos metu didžėjų muzika yra transliuojama visame pasaulyje tiesiai iš vakarėlio vietos.

Reivo naktyje veiksmo netruks, nes „Lofte“ pasirodys ir Hectoras Oaks – vienas Europoje geidžiamiausių didžėjų, atpažįstamas dėl netikėtai tarpusavy derinamos techno muzikos, suteikdamas jai didelį energijos užtaisą.

Didžėjus savo karjerą pradėjo Vokietijos klubų rūsiuose, kur beveik kas naktį sukdavo plokšteles. Netrukus H. Oaks persikėlė į Berlyną, kur jo gyvenimo keliai nuvedė sėkmės link – kūrėjas išleido savo pirmąją plokštelę, o jo vardas nuskambėjo tarptautiniu lygiu.

Tarptautinė techno muzikos scena yra neįsivaizduojama be H. Oaks. Jis tapo vienu iš pagrindinių veidų Gruzijos legendomis apipinto „Bassiani“ naktinio klubo, kur intensyvaus vakarėlio išskirstyti ateina net policijos pareigūnai.

Iki pat ryto visus judėti privers ir puikiai žinomi didžėjai iš Lietuvos, tarp kurių: Alex Krell – tamsiosios elektronikos kūrėjas, LSAR – ne vieną sėkmingą vakarėlį suorganizavęs didžėjus ir VAL – techno karjerą pradedanti mergina.


Parašykite komentarą